Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nő üthet, pofozhat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő üthet, pofozhat ha ideges, de egy férfi nem?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy nem olyan régi kérdést itt, ez ihlette a kérdésem.

Nálunk a feleségem eléggé heves természetű. Ha olyanja van, képes pofon vágni, vagy adni egy nagy taslit a nyakamra. Ilyenkor mondom neki, hogy ha én csinálnám ezt, már nyavalyogna, hogy halálra vertem. Azt szokta válaszolni full komolyan, hogy azonnal menne látleletet vetetni, aztán feljelentene. Mert egy gyenge nő reagálhat így, de egy férfi nem, mert ő az erősebb.

Engem ez felháborít, neki is mondtam, ez nem így megy. Egyrészt kihasználja, hogy nő, másrészt meg tök mindegy ki az erősebb, ha az egyik pofozgat, megérdemel ugyanolyan súlyú dolgot ő is akkor.

Amúgy nincs vele baj, csak néha eldurran az agya, és ilyenkor pár másodpercig nem tud uralkodni magán. Az a legszebb az egészben, hogy olyan dolgokat kombinál össze, hogy röhej. Abszolút nem vagyok ludas a dologban.


2013. szept. 28. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Vágd te is szájba, majd megnyugszik. Ne legyél nyuszi.
2013. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%

Szép is lenne ha nekimennél a feleségednek, pofoznád is ütnéd... Te vagy az erősebb nem, ő a gyengébb, bár néha tényleg kihasználják, hogy nőből vannak, de te rohadt szánalmas lenne, ha te elkezdenéd verni a feleségedet


,,tök mindegy ki az erősebb, ha az egyik pofozgat, megérdemel ugyanolyan súlyú dolgot ő is akkor."


már pedig ebből a kijelentésből én azt veszem észre, hogy hajlanál is a dologra. Ha tényleg ennyire hajthatatlan a feleséged akkor beszéld meg vele a dolgot, mert az se normális, ha ennyire anyáskodik fölötted.

2013. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Egy normális felnőtt ember nem pofozkodik, ez nemtől függetlenül igaz.
2013. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy agyonverném, meg nem is azt, hogy megtenném, csak elméletileg így lenne "jogos".

Pláne úgy, hogy sok mai nővel egyetemben a kedves párom is nagy feminista, állandóan azt kell hallgatnom, hogy egyenjogúság van, meg a férfi és a nő között ne legyen különbség.

Persze, érdekes módon addig van ez így, míg ő pofozgathat, meg nem megyünk el étterembe, moziba, ahol persze hogy a férfinek illik fizetnie. Persze ez az én bajom...

2013. szept. 28. 16:03
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam már nőként megérdemelt pofont. Hisztis természetem van, előfordult, hogy egy pofon rakott helyre. Nem mindegy, hogy ilyen pofonról van szó, vagy egy semmiségen kap össze két ember, és megbeszélés helyett egyből pofon következik. Vagy a férj azt mondja, hogy pofon volt, de kiakad a nő állkapcsa plusz a fejét is beveri mert a falnak esik. Vannak fokozatok, úgy gondolom. Egy pofont meg lehet bocsátani, pláne, ha jogos. Én sem voltam felháborodva tőle, mikor megkaptam. És ha a férjem kiérdemelné valamivel, biztos én is felpofoznám.
2013. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A feleséged nem feminista,hanem nő-soviniszta.

Legyél határozott és kapd el a kezét ha legközelebb ütni akar. Vagy kereshetsz olyan társat aki nem idegbeteg.

2013. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Ha te adod neki, akkor valószínűleg a másikat a fal adja. Rólad meg valószínűleg lepereg az ütése.
2013. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem üthet meg, vetessél te látleletet legközelebb. Nekem az exnejem próbálta meg kétszer, hogy nekemesett aztán kihívta a rendőrt amikor lefogtam, aztán mikor mindkétszer őt vitték el persze 'a rohadt férfiak fogtak össze a gyenge nő ellen'. Statisztika szerint egy férfi inkább bevállalná azt, hogy pedofil mint hogy beismerje, hogy a neje bántalmazza, de a törvény nem tesz különbséget a családon belüli erőszaknál a nemek között.
2013. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Sem egy nőnek, sem egy férfinak nem lehet elnézni, ha testi bántalmazáshoz folyamodik. Lehet, hogy a nő gyengébb, de nem ez a lényeg, hanem maga a "gesztus". Aki megüti a párját, az egy agresszív, kulturálatlan gyökér, tök mindegy, hogy férfi vagy nő.


A feleséged eléggé kiszámíthatatlan, agresszív, és még vissza is él azzal, hogy ő a "gyenge, ártatlan nő". Meg kellene tanulnia kezelni a dühét, ebben lehetsz segítségére te is. Ha ordibál,veszekszik, maradj nyugodt, higgadtan beszélj vele (harag haragot szül, legalább az egyik fél ha leteszi a csatabárdot, és kulturáltan közelíti meg a konfliktust, akkor általában jól forrja ki magát a dolog). Ha meg akar ütni, kapd el a kezét, ne engedd neki. Kérdezd meg, mit érez ilyenkor, mire lenne szüksége, majd közöld vele te is, hogy neked mi az,ami bántó, és te mit vársz tőle. Csak érzelmekkel, szükségletekkel fejezd ki magad, ne ítélkezz, mert akkor jön a pofon. :D Lehet, hogy a feleséged dühe mögött kétségbeesés, csalódottság van, csak nem tudja kifejezni máshogy. Segíts neki ebben, kérdezz rá, mi bántja, amikor rájön az elmebaj. Ha csak az egyikőtök tud konfliktust kezelni, már nyert ügyetek van!


Egyébként, nem szokott ezért bocsánatot kérni? Sose bánja meg, hogy megütött?


21N

2013. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én egy elég nyugodt ember vagyok, lehet az a baj, hogy a veszekedésekkor is higgadt maradok.

Félig-meddig bocsánatot kér, próbálja poénosra venni úgymond a dolgot utólag.

De engem az elv zavar inkább, hogy ő csapkodhat, ütögethet, de ha én tenném, azonnal feljelentene meg stb.

Velem ellentétben ő elég hirtelen ember, szerintem ilyenkor annyira bemérged, hogy nem tud mást tenni, nem tud magán uralkodni pár másodpercig.

2013. szept. 28. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!