Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Trehany nemtorodom ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trehany nemtorodom ferfi valaha is megvaltozhat?

Figyelt kérdés

Szet dobalt holmik,szekrenye katasztrofa(millioszor rendet raktam azzal, hogy utoljara) semmit nem tesz a helyere.Ha valamit nem csinalok meg hetekig ugy maradhat :( Mar eleg remeny vesztett vagyok, atbeszeltuk rengetegszer napokig valtozik majd minden a regi.

Ha valamire megkerem azert megteszi pl mosogatas felmosas stb. De en csak annyit varnek, hogy sajat maga utan elpakoljon, ne talaljak a haz minden pontjaban meglepit( koszos zokni, koszos alsonadrag, parfumok, dezodorok stb.stb.)

Tehat valami tipp? jo otlet, hogyan szoktassam le ezekrol a szokasirol? Bar ugy sejtem nem lehet.


2013. szept. 7. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Hosszú távra nem. Ő ilyen. Eldőlt ovis korában, amikor anyuci mindent megcsinált helyette. A neveléséről lekéstél.
2013. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
A saját szekrénye az ő dolga, amit szétdobál, ne mosd ki. Naná, hogy nem pakol el, ha te elpakolsz helyette.
2013. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ugy erzem mintha lenne egy 2 eves fiam es pakolhatok utana!

Viszont ha nem teszem o sem, max ha tobbszor megkerem (es persze igy en kotoszkodok) viszont en igy elni nem tudok!

2013. szept. 7. 19:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy beletörődsz vagy válsz. Hosszú távon szenvednél. Megértelek, mert én sem tudnék így élni akármennyire szeretem.
2013. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A szekrényét bírd ki, ha az övé.

A széthagyott cuccokat próbáld meg kibírni egy hónapig (disznóól lesz), vagy amennyi kell, hogy feltűnjön neki, hogy nem mászik a szennyes a helyére magától.

Ne csináld meg helyette.

Veszekedni meg felesleges, hatni ezzel nyilván nem tudsz rá.


Legfeljebb ha hagyod disznóólban, rájön.

2013. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Megprobaltam, egy het utan eszre vette kerdezte is "ma rendet rakunk kozosen?" rendet raktunk mas nap kaosz es folyt.kov.egy het utan kb ismet es igy tovabb!

Tehat igen vagy megszoksz vagy megszoksz:(

2013. szept. 7. 20:21
 7/14 A kérdező kommentje:
Olyat is probaltam, hogy beszereztem egy ladikot es minden szet hagyott holmit abban talalt meg! tiszta ruha( szekrenyebe ha rendetlenseg van nem teszem a helyere) koszos ruha parfumok stb...ennek az lett a vege, hogy moshattam mindent ujra!
2013. szept. 7. 20:24
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Trehany nemtorodom ferfi valaha is megvaltozhat?"


Nem.

2013. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom,hogy NEM!


5 évet leéltem egy ugyanilyen emberrel,de tovább nem bírtam!

Ha nem mosogattam el napokig,rohadhatott tőle az étel a mosogatóban,vígan elsétafikált mellette!

Ha nem mostam fel a szobát,felőle lehetett akármilyen saras!

Ha nem főztem,elment enni az anyjához,aki 3 utcával arrébb lakott.....és persze mikor eljött hozzánk (mindketten dolgoztunk!!!),én lettem lecseszve,hogy milyen a lakás!

Zuhanyozott,kifogyott a tusfürdő,ledobta a kilépőre,elvan ott.....


Próbálkozásaim:


-nem csináltam meg (hidegen hagyta)

-veszekedtem (neki állt feljebb "nehezedre esik?")

-hazamentem (visszakönyörögte magát,megváltozik!egy hétig tartott MAX!)


Szakítottam,és h így utólag visszagondolok,nem mondhatja h nem próbáltam meg mindent....

2013. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Általában nem változnak de ez férfifüggő de inkább a nemre szavaznék annak ellenére, hogy egyszer volt pozitív tapasztalatom ez ügyben.


Nekem erre volt egy állati durva húzásom, ami hatott de ugye, minden pasi más és, ki tudja a tiéd, hogy reagál de azért megér egy misét...


Egy régebbi kapcsolatomban volt, hogy úgy jöttünk össze, hogy a pasi tudta, hogy rend és tisztaság mániás vagyok úgy alapfokon.


Nekem nem mentség az, hogy bocs pasiból vagyok. Én meg nőből és mégis megértem, megcsinálom akkor én most magasabb rendű vagyok? Jaj ezzel nagyon oda lehet vágni!! Vannak dolgok, amikhez nem kell diploma mert egy egysejtű is megérti. Tehát nálam nem lesz kupi stb. mert egyszer figyelmeztetek de utána dobom a szemetesbe a cuccot akármilyen drága volt!!!


Erre ő röhögve: Oké, oké értem.

Mondom ne röhögj mert nem viccelek lehet, hogy most poénos de én szóltam úgyhogy utólag nem lesz jogod ajvélkodni!!!


Na összejöttünk egy darabig minden rendben. Aztán egyszer csak hazamegyek...ruhák szanaszét, ahogy levette őket nem részletezem.

Odaálltam elé, ledobtam elé a kabátját majd határozottan közöltem vele, hogy van még néhány holmi szanaszét, ami rá vár és nem mindjárt hanem most!!!És,ahogy mondtam a következő húzásnál már a kukában találja a holmiját. Azzal sarkon fordultam mondom elmegyek de fél óra múlva nem erre akarok hazajönni.


Erre ő: jó jó na elfelejtettem stb.

Üres pasiduma, tejbepapi én miért nem felejtem el, hogy nem szeretem a kupit? Neki miért jó így?


Egy ideig minden megint rendben volt de tudtam, hogy megint meg fog bukni.


Pár hét múlva ugyanez.

Hazamegyek, szétnézek, megint hozta a formáját. Szépen csendben összeszedtem az egészet és kiszambáztam vele a kukához!

Látta, hogy jövök be, ruhák sehol..."eztnemhiszemel, ténylegkivágtad?" tekintet...


Rohan ki a kukákhoz, majd vissza a cuccokkal és mielőtt megszólalt volna ráripakodtam, hogy ha most meg mersz szólalni kicibállak a kukáig a borsónyi felfogóképességeddel és téged is belehajtogatlak!!!


Nem szólt. Megvárta míg lehiggadok.

Utána közölte, hogy nem hitte volna. Ezen eldurrant az agyam, hogy mégis, mi a fenét hitt, minek jártatom a számat, tényleg ennyit ér a szavam, ennyire hülyének néz???? Nem én fogom elkezdeni a nevelését ha anyuka bebukott vele akkor így járt én a párja vagyok nem a nevelőnője és elvárom, hogy komolyan vegye, amit mondok ne higgye, hogy süketelek. Nekem egy értelmes felnőtt férfi kell nem egy szanaszét, töketlen kamasz.Ez volt az utolsó húzása még egy rumli és a saját holmimat fogom pakolni és tipli. Ha szolgának néz és nem értékeli az én időmet és fáradságomat, amit az ő érdekében is teszek, hogy emberi közös otthonunk legyen ha ennyit ér neki akkor nekem is ennyit fog érni. És most sem süketelek.


Mellesleg szóltam tudtad, mi vár rád melyik része volt érthetetlen, hol akadtál el nyuszifül? Nem mondhatod, hogy nem számítottál rá...


Na onnantól kezdve minden élére volt állítva. Nem azért mert megszerette a rendrakást csak nem tetszett a férfiúi hiúságának, hogy egy nő gyenge értelmi szinttel rendelkező lusta disznónak tartsa.


Aztán teljesen más okok miatt szétmentünk de néha összefutottunk beszélgettünk.

Talán egy évvel a szakításunk után valahol megint össze szaladtunk dumáltunk majd elmesélte, hogy van egy új kapcsolata, hétvégén hazavitte az anyjához és a csaj megjegyezte, hogy milyen kis rendszerető fiacskája van le a kalappal, gratula!

Mindketten röhögtek egy jót majd anyuka közölte, hogy nem az övé az érdem, hanem az ex-é.


A beszélgetés végén megjegyezte, hogy most is utál pakolni de mindig hálás lesz nekem, hogy legalább arra rávilágítottam, milyen fáradság normálisan rendet rakni és ezt a nők mennyire értékelik, így rendesebb nőknél is van némi esélye...mert ugye anyuka után esett egyik kapcsolatból a másikba mindig volt valaki, aki szaladgált utána és megszokta. Én szedtem le elsőként a fejét úgy rendesen. Nem is a rendetlenség idegesíti, hanem rájött, hogy tényleg nem jó érzés ha az ember fáradságos munkáját semmibe veszik.


Na szóval van remény.

Csak keményen és határozottan. Ahol a szép szó nem használ jöhet a kemény fellépés. A pasik valahol olyanok, hogy a szövegelés, sírás, könyörgés, dühöngés egyik fülükön be másikon ki. Ha elsőre nem hatott az már nem is fog.

Náluk a tettek - pláne a brutál dolgok - azok kézzel foghatóbbak, hatásosabbak.


Nem tudom házasok vagytok-e vagy csak együtt éltek gyerek nélkül de ha csak együtt vagytok akkor egyszer el lehet ezt durrantani de felesleges egy életen át utána pakolni, mérgelődni mert ez megmérgezi az érzelmeket és a végén elmarad a szeretet, a tisztelet stb. Így meg minek...ha ennyire tart téged is meg a fáradozásaidat is.


Ha házaspár vagytok javaslom hagyd magára kb. két hétre ha tudod és írd le mit, hogyan, mivel, és milyen módon kell kitakarítani, eltenni, stb. Tudja meg, mit jelent a házimunka. És kérd meg a környezetét, hogy ne segítsen neki!

Ha ezt megalázónak tartja magára vessen, kivívta magának, ha valaki felnőtt értelmes embernek tartja magát akkor viselkedjen úgy és vállalja a felelősséget.

Egy esélyt adj neki aztán tipli. Nem érdemes vesződni az ilyennel.


Bocs, hogy hosszú lettem:)

2013. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!