Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, ha egy családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy családos férfi külön él a feleségétől?

Figyelt kérdés

A baràtnőm férje az.

2 éve házas, van 2 pelenkás gyerkőc is..

Ő havi 22 napot a fővárosban tölt, ott lakik, ott dolgozik.

A feleség a gyerekekkel pedig 100 km-re vidéken.

Fél éve költöztek le vidékre, mert ott jobb a levegő....


2013. szept. 16. 16:57
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
100%
Gondolom ők ezt megbeszélték egymással.Mindenkinek más a "normális" .Nekem nem lenne az.
2013. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha a gyerekek allergiája miatt költöztek le, vagy mert így olcsóbban kijönnek, akkor lehet normális.

100 km nem olyan nagy táv. H-P a fővárosban dolgozik, hétvégén a családjával van.

2013. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Hát ha csak ott talált munkát,amivel eltudja tartani a családot,és nem csalja meg a feleségét,akkor igen,ez a dolog normális és szükségszerű.

De viszont,ha megcsalja a feleségét,és a fizetésének a felét magára költi,akkor nem normális..


De ebben a helyzetben én biztos nem akarnék sokáig lenni,hiszen elszoknak a felek egymástól..nem egy ilyen házasságból lett és lesz válás!

2013. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Panaszkodott valaha a barátnőd ? Ha nem akkor valószinűleg minden rendben van közöttük ! Ha nekik így jó ,akkor nincs gond :-) ! Az más kérdés ,hogy én egy országon nem élnék külön a férjemtől . De ne nekik nyilván okuk van rá .Az én férjem külföldön dolgozik ,szerencsére közöttünk sincs semmi gáz (: ! De mindketten tudjuk nem egy életcél így élni ,így a közeljövőben költözünk a gyerekkel mi is ki .
2013. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen is sokan külön városban dolgoztak a családjuktól, és ritkán mentek haza egy hétvégére. Még is d jól működött a házasság. Csak a mai nők ragaszkodnak ahhoz, hogy a férj állandóan velük legyen.
2013. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Amikor kicsi voltam, egy időben édesapám külföldön, egy afrikai országban dolgozott, mikor hazajött, akkor pedig nagyjából 200 km-re tőlünk. Nem azért, mert gond volt a házasságukba, hanem azért, mert jobban keresett, mintha itthon maradt volna. Összesen 3 évet töltöttünk el így, ezután mi is odaköltöztünk, ahol apum dolgozott, mert addigra ott vett egy új házat, felújítatta és készen állt arra, hogy költözzünk.
2013. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!