Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak is vágynak a biztons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak is vágynak a biztonságra egy párkapcsolatban vagy házasságban?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan és milyen jellegű biztonságra?
2013. szept. 29. 03:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Legalabbis az en parom. Minden vagya hogy nyugodt boldog csaladi eletunk lehessen. Sajnos az o gyerek kora nagyon rossz volt az enyem sem volt rozsas igy a mi almunk az hogy boldog csaladi eletunk lehessen.Szval szugsege van erzelmi biztonsagra mindenkeppen.
2013. szept. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
A legtöbben vágynak a házasságra, hogy legyen ki mosson-főzzön rájuk, meg na persze gyereket is akarnak. De a feleség csak nyűg nekik, mellett is a szabad életet akarják...
2013. szept. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Igen, vágynak, de ehez két idézet:

Aki megházasodik, az megtudja mi a boldogság, de akkor már késő.

A házasságok az égben köttetnek. Ott, ahol a viharok, a villámok, a tornádók és a jégesõk is keletkeznek.

2013. szept. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen vágynak a biztonságra, a szerető feleségre, családra, a meleg családi fészekre.

A szeretet biztonságára.

2013. szept. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

2-es. Ha egy férfi megnősül, akkor boldog családot akar. Amelyiknek nyűg a nő, és csak házvezetőnőt és szeretőt akar, az nem nősül, csak együtt él a nővel. Amelyik nőnek ez is megfelel, ne a férfit hibáztassa érte.

De nagyon sok nő is van, akinek a férje a nyűg, ha már szül egy gyereket.

A kérdésre? A férfiak is ugyanolyan biztonságra vágynak, mint nők. Szeretetre, bizalomra, egymás megbecsülésére, jóban-rosszban együtt.

2013. szept. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Természeresen vágyunk rá. Te nőként hogyan és milyen jellegű biztonságra vágysz? Én férfiként szeretem megvédeni a párom fizikailag és lelkileg. Szeretem a titkokat elmondani mert nem adja tovább szeretek bízni benne ,hogy én vagyok az egyetlen férfi az életében. Szeretem ,hogy biztonságban vagyok vele, tervezhetek hozzábújhatok stb. Ezt nem lehet megfogalmazni hiszen ez nem pár üres szó hanem egy állandó érzés.

2013. szept. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom igen. Vágyik a nyugodt, meghitt, boldog családi életre. Ez meg is van a kapcsolatunkban, örömmel jön haza mert tudja, hogy egy szerető társ várja otthon.
2013. szept. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen pasi függő. Van aki igen, van aki karrierista, és kielégíti őket az egy éjszakás kaland is, vagy csak arra tartanak barátnőt, (akár többet is párhuzamban) hogy kielégítsék magukat.

Aki romantikus alkat és szereti a nyugodt életet ugyanúgy vágyik a nyugodt szerető otthonra, mint a nők közül sokan.

2013. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jóval kevesebb férfi vágyik erre, mint nő. Valahogy ők kevésbé függnek érzelmileg másoktól, nem érinti meg őket annyira a másik aktuális érzelmi álllapota. Legalábbis én így tapasztaltam.
2013. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez ember,és -személyiségfüggő,nem pedig nemfüggő.Egy férfi éppúgy vágyhat biztonságra,mint egy nő,attól függ,milyen típusú,gondolkodású személyiség.
2013. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!