Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Otthonlét=cselédség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthonlét=cselédség?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok az 1 éves fiammal GYED-en. A férjem dolgozik. Most történt hogy a férjem rákérdezett arra, hogy kimostam-e a nadrágját. Elmondtam hogy nem, és hogy miért nem. Erre közölte hogy miért halogatom eddig, tegnap is szólt. Ritkán van hogy valamiért nem rakok be ruhát, és ma mondtam neki hogy legközelebb megmutatom hogy működik a mosógép (tényleg nem tudja) és beindíthatja. Flegmán válaszolt hogy ezért vagyok itthon. Soha nem kértem semmilyen házimunkára, egyetértek hogy megkell csinálnom, de tényleg túlzás hogy berakjon egy adag ruhát a gépbe?
2013. szept. 30. 17:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem túlzás, komolyan nem értem mi a nehéz a mosógép elindításában. Én nem bírom az ilyen béna pasikat. Az én párom szerencsére nem ilyen, mindent képes egymaga is megcsinálni.
2013. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%

Neked túlzás?

Berakod a ruhát megnyomsz egy gombot és kimos a gép. Erre nincs időd?

5 perc a bepaokás és 10 perc a teregetés.


Én szégyellném magam, ha a férjem munka után nekiállna mosni. Ja, és mélyen lapítanék! Nem ám GYK-n méltatlankodnék!

2013. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg az a gáz, hogy eddig nem volt hozzászoktatva. Főleg, amikor még gyerek se volt, és te is dolgoztál.
2013. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%

Tényleg nem cselédnek vagy otthon, főleg ilyeneket ő is megcsinálhat, amit ugyanannyi erőfeszítés neki is megcsinálni, mint szólni érte, hogy csináld meg te. Főleg, ha minden mást meg megcsinálsz. Nem szép dolog az sem, hogy beszólt, de nyilván bántotta, hogy már napok óta leszarod a nadrágját.


Nálunk is van olyan, ami elfelejtek, vagy nem jutok el addig, mindig van ilyen, nem vagyok tökéletes, de nem szokott csúnyán beszólni. Bár ez attól is függ ki milyen. Mi mindig is megosztottuk a házimunkát, ő eleve nem úgy fogja fel, hogy azért vagyok itthon, hogy neki semmit ne kelljen csinálni. De ahogy írod a te férjed azt se tudja, hogy hogy működik a mosógép. Akkor ehhez van szoktatva, így csináltátok a dolgokat, akkor azért tényleg nem értem, hogy mit háborodsz fel azon, hogy napokig nem mosod ki a ruháját, amire külön megkért, hogy meg kellene csinálni és akkor tesz egy megjegyzést. Ebben az esetben igaza van.

2013. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes, ha neki könnyű lenne, akkor neked nem?
2013. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Ezt 1 előbb kellett volna

2 most meg tudod csinálni

2013. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
21%
igaza van neki, a nő dolga a mosás.
2013. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Egyikőtöket sem értem. Ha valami nagyobb dologról lenne szó, de elindítani egy mosást...
2013. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%

"Flegmán válaszolt hogy ezért vagyok itthon."


NEM, nem ezért vagy otthon, hanem hogy a KÖZÖS gyereketeket neveld. És ezért még pénzt is kapsz.

2013. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Mosni se tud, mert te csinálod, és csodálkozol, hogy ha nem mosol akkor nem tetszik neki. Persze, hogy nem tetszik neki, ha nem tiszta a nadrágja. Ő meg nem tudja megcsinálni. De meg nem csinálod meg. Hát nekem se tetszene, ha hozzászoktatnának, hogy az a természetes, hogy valamit mindig más csinál meg helyettem, ne is törődjek vele, nem is tudnám hogy kell aztán meg hiába kérném 2-3 napig, hogy csinálja már meg, ha már én nem tudom hogy kell, nem történne semmi.
2013. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!