Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A postaladankba bedobtak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A postaladankba bedobtak egy välasztasi ajändekot (Ausztriäban lakunk) egy fekete kis müanyag tollat. Mondta is a ferjem a tollra, hogy vacak, erre en: szerintem helyes, jo lesz nekem. Erre ö: Neked ajändekozom. Normälis?

Figyelt kérdés
Husz evi häzassäg utän ez szerintem bunkosäg volt töle. Ebböl veszekedes lett, mert megsertödtem. Mondtam neki, hogyan akarsz "ajändekozni" nekem valamit, amit ingyen dobtak be, räadäsul nem nevre szolo ajändek volt. Erre ö azt mondta, hogy mivel en magyar ällampolgär vagyok, minden välasztäsi pärt ajändeka öt illeti. Mondtam neki, csak azert vagyok m. ällampolgär, mert te rajtam sporolsz en nem fizeted ki nekem az ällampolgärsät ärät (itt penzbe is kerül, nagyon dräga, nekem nincs munkäm, mert falun lakunk) Amugy häzassägban minden közös. De ha ö ilyen aprosägokat sem gondol közösnek, akkor vajon mit gondol a nagyobb ertekekröl.

2013. okt. 1. 05:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
48%

Neked adta a tollat, mert neki nem tetszik, Neked meg igen.

Gagyi ajándék, kifejezte, hogy ronda. Ez csak ennyi.

De állampolgárságot intézhetné..

Azt miért nem teszi? Olyan sokba kerül?

2013. okt. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

A problémátok gyökere mélyebb mint az a toll.....bár én nem sértődtem volna meg ezen.....

Üljetek le beszélgetni sztem.

2013. okt. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%

A férjed meg osztrák gondolom. Na ezért nem mennék hozzá külföldihez, velem aztán ne fölényeskedjen senki.


20 év után ráadásul ennél többet várna az ember a házastársától. Jogosan vagy kiakadva.

2013. okt. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Lehet koran van de en nem ertem ezen mi volt serto..
2013. okt. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%

Jézusom, ne haragudj, de te nem vagy normális!

Szegény férjed...

2013. okt. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Ja:)

Nekem is az ugrott be, hogy hülyéskedett,ha ennyire tetszik,hát neked adom, vigyed...


De sejtem, hogy csak a kérdező tudja, miért bántja ez ennyire,más is lehet itt még...

2013. okt. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

1, Ez szimpla hiszti.

2, Ha nincs munkád, akkor nyilván jovedelmed se. Nyilván nincs kidobni valo pénze, hogy állampolgárságot vásároljon neked. Mondjuk nem is értem, hogy minek.....

2013. okt. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Jesszus. Én várandósan férjem szerint kissé hisztis vagyok, de még nekem sem jutna eszembe vergődni egy vacak toll miatt. Miért ne gondolná közösnek? ezek szerint TE vagy az, aki nem gondolja közösnek az életeteket.
2013. okt. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

És az nem jutott eszedbe, hogy csak poénkodott?


Erről bocs, de a következő vicc jutott az eszembe:


Feleség veszekszik a férjével:

Elegem van belőle, hogy szerinted minden csak a tiéd! Mindig azt hallom, hogy a te tévéd, a te távirányítód, a te söröd! Igenis mindenünk közös! Mi a francot a keresel abban a szekrényben?!!

- AZ ALSÓGATYÁNKAT.

2013. okt. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem egyszerüen túlreagáltad, és fölöslegesen csinálsz problémákat.


Ha ennyire nem érted a hülyéskedést, akkor a férjedet csak sajnálni tudom.

2013. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!