Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A postaladankba bedobtak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A postaladankba bedobtak egy välasztasi ajändekot (Ausztriäban lakunk) egy fekete kis müanyag tollat. Mondta is a ferjem a tollra, hogy vacak, erre en: szerintem helyes, jo lesz nekem. Erre ö: Neked ajändekozom. Normälis?

Figyelt kérdés
Husz evi häzassäg utän ez szerintem bunkosäg volt töle. Ebböl veszekedes lett, mert megsertödtem. Mondtam neki, hogyan akarsz "ajändekozni" nekem valamit, amit ingyen dobtak be, räadäsul nem nevre szolo ajändek volt. Erre ö azt mondta, hogy mivel en magyar ällampolgär vagyok, minden välasztäsi pärt ajändeka öt illeti. Mondtam neki, csak azert vagyok m. ällampolgär, mert te rajtam sporolsz en nem fizeted ki nekem az ällampolgärsät ärät (itt penzbe is kerül, nagyon dräga, nekem nincs munkäm, mert falun lakunk) Amugy häzassägban minden közös. De ha ö ilyen aprosägokat sem gondol közösnek, akkor vajon mit gondol a nagyobb ertekekröl.

2013. okt. 1. 05:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%
Szóval szerinted az ajándék tollat közösen kaptátok, hiszen házasságban minden közös, ezért, hogy meri a férjed neked ajándékozni a tollat, aminek a fele már egyébként is a tiéd, de főleg miért nem fizeti ki a közös kasszából, amiből te is bármit kifizethetnél, az állampolgárságodat, hogy az ezután érkező választási ajándékok hivatalosan is közösek legyenek? Mindezt hajnali 5 órakkor és a férjed a nem normális?
2013. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%

8:31-es " De ha nekem valaki 20(!) év házasság után valaki azzal jönne, hogy bármihez is több joga van, mint nekem csupán az állampolgárság jogán."


EZT hol olvastad? A kérdezö férje semmiféle jogokat vagy állampolgárságot nem emlegetett, ezt csak a kérdezö kezdte utólag belemagyarázgatni.

2013. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
41%

"Erre ö azt mondta, hogy mivel en magyar ällampolgär vagyok"

nekem nagyon úgy tűnik, hogy a férj kezdte, nem utólagos belemagyarázás. Ez engem bántana. Ne hangoztassa, hogy több joga van. Nyilván így van, de ettől még nem kell kisebbrendűségi komplexust ültetni az asszonyba. Főleg nem egy férjnek, aki nagyon jól tudta, hogy külföldi nőt vett el.

2013. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a probléma fő oka, és nem egy hülye toll.

23as voltam.

2013. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
86%

Olvasd tovább is...


"Erre ö azt mondta, hogy mivel en magyar ällampolgär vagyok, minden välasztäsi pärt ajändeka öt illeti."


Ha nincs választójoga a nőnek, akkor nagy eséllyel tényleg nem ő kapja a választási ajándékokat...

Amit utána a pasi odaadott a nőnek...


Itt alapvetően két probléma van:


1. A nő nem érti a viccet

2. A nő belemagyarázott olyat, amit a férfi nem mondott..


Itt lehet más jellegű probléma, ez az az állampolgárság ugyebár, amit ezek szerint a férfinak kellene kifizetnie, ha jól értelmezem... ez viszont különálló dolog... és együtt kellene megbeszélniük!

2013. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
60%

23-as nézd már meg a 19-es választ,szerintem abban az igazság!

Én egyébként tuti széles mosollyal elfogadtam volna a tollat mit érdekelne,hogy honnan van,meg kié...Tetszik. Enyém. Köszi!:) Aztán ennyi. Tényleg hiába agyalok,hogyan lehetne,de ilyenből problémát csinálni! Nem is tudnék,hát látom Kérdezőnek sikerült.:)

Erről meg ne is beszéljünk,de azért idézem: "te rajtam sporolsz en nem fizeted ki nekem az ällampolgärsät ärät (itt penzbe is kerül, nagyon dräga, nekem nincs munkäm, mert falun lakunk)". A kákán is csomó tényleg.

2013. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem miért mondod, hogy neked nincs munkád, mert falun laktok, ha egyszer szerinted a házasságban minden közös, szóval úgyis közös kasszából fizetnétek az állampolgárságot? Össze vissza beszélsz, szerintem azt sem tudod, hogy mi bajod van, én biztos nem bírnék veled együtt élni.
2013. okt. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
54%

itt messze nem a toll a gond, neked kisebbrendűségi érzésed van, mert nem vagy állampolgár és nincs munkád. ezeket kellene helyrehozni. pl. kérd meg, hogy fizesse az állampolgársági vizsgádat, és próbálj meg valami pénzkereseti lehetőséget találni (falun is kell lennie, különben nem lenne ott senki).


küldjek neked egy fideszes tollat? még 2006-ban kaptam ingyen, de már ciki használni, de hátha ott még nem hallottak róluk.

2013. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Utolso, aranyos vagy, de az ÖVP toll is ciki. Irni persze mindkettö megfelel. Az SPÖ meg feldughatja maganak a piros tollait, akkor sem irok olyannal, ha utannam dobaljak.
2013. okt. 4. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!