Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A postaladankba bedobtak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A postaladankba bedobtak egy välasztasi ajändekot (Ausztriäban lakunk) egy fekete kis müanyag tollat. Mondta is a ferjem a tollra, hogy vacak, erre en: szerintem helyes, jo lesz nekem. Erre ö: Neked ajändekozom. Normälis?

Figyelt kérdés
Husz evi häzassäg utän ez szerintem bunkosäg volt töle. Ebböl veszekedes lett, mert megsertödtem. Mondtam neki, hogyan akarsz "ajändekozni" nekem valamit, amit ingyen dobtak be, räadäsul nem nevre szolo ajändek volt. Erre ö azt mondta, hogy mivel en magyar ällampolgär vagyok, minden välasztäsi pärt ajändeka öt illeti. Mondtam neki, csak azert vagyok m. ällampolgär, mert te rajtam sporolsz en nem fizeted ki nekem az ällampolgärsät ärät (itt penzbe is kerül, nagyon dräga, nekem nincs munkäm, mert falun lakunk) Amugy häzassägban minden közös. De ha ö ilyen aprosägokat sem gondol közösnek, akkor vajon mit gondol a nagyobb ertekekröl.

2013. okt. 1. 05:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
53%
Őszintén szólva én is fennakadnék a dolgon. Nem a toll a lényeg persze. De ha nekem valaki 20(!) év házasság után valaki azzal jönne, hogy bármihez is több joga van, mint nekem csupán az állampolgárság jogán. Főleg, hogy egy tollról van szó. Engem érzékenyebben érint a dolog valószínűleg mert az én párom is osztrák,kint élünk. Más mentalitásúak,sokszor meg tud bántani apróságokkal. De én azt nem tűrném,hogy bármire is jogot formáljon, legyen az egy toll, csak mert ő van itton. Akkor irány Magyarország, és akkor ott majd én fölényeskedhetek?!
2013. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nem. Sem ő, sem te.
2013. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
52%
20 év alatt csak eddig jutottatok?
2013. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 gömbicica ***** válasza:
29%

Bocsass meg.eszedet zsakban hordod:-(

Tenyleg ez csak kakan csomokereses.

De most magyar valasztasi ajandekkent kaptad valamelyik magyar parttol a tollat: vagy mi

2013. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egyikőtök sem ép.


A frjed ezzel az ajándekozős sztorival, te ezzel az állampolgárságos sztorival, plusz szerinted rendben van hogy nincs munkád, de közös a pénz, mégis ő nem fizeti az állampolgárságodat....

Vagy csak nekem magas? Ha közös pénz, akkor fizesd ki magadnak, ha akarod, ha meg nem akarod, akkor minek hozod fel?



Tehát egyikőtök sem normális, megérdemlitek egymást

2013. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
69%
Ausztriában tényleg jó lehet az élet, ha ez a legnagyobb problémátok.... Rajtad pedig látszik, hogy magyar vagy, nem tagadhatod le ...
2013. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg a férjeden látszik, hogy egy buta, beképzelt osztrák.
2013. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%

Küldöm a Kurucokat !

Görgey

2013. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
62%
Reggel negyed 6-kor már igen jelentős problémákkal küzdesz. Azt hiszem aki kettőtök között nem normális, az te vagy és nem a férjed. Valószínűleg magától nem mondta volna, hogy azért ajándékozom neked ezt a tollat, mert te magyar állampolgár vagy és ez a toll nekem jár, te kezdtél el kötözködni a semmin.
2013. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem keress munkát, mert nagyon unatkozhatsz. A férjed poénkodott. A tollat ő kapta, neked kellett, viccesen lereagálta. Te felháborodsz és kiakadsz, hogy ő rajtad spórol, mert nem fizeti ki az állampolgárságodat, miközben eltart téged, de te mindent közösnek gondolsz ezután, mert a felesége vagy.Talán, ha dolgoznál, akkor nem járna ilyeneken az eszed, mert aki itt anyagias az te vagy.
2013. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!