Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szégyellem a testemet a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a testemet a párom előtt. Szerintetek ebből válás lesz?

Figyelt kérdés

Kb három hete rámcsapódott a forró olaj és a mellkasom csúnyán megégett. Undorítónak tartom magam ezért a szexet most hanyagolom a férjemmel. Tegnap felvetettem neki, hogy csak úgy fekszem le vele ha van rajtam egy topp, de hallani sem akar róla, azt mondja ő látni akarja a testemet. Félek, hogy megundorodik tőlem.

Műtétre februárra vagyok előjegyezve, de addig mi lesz?


2013. okt. 1. 08:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Majd megmondod a férjednek, hogy nem az ő teste, hanem a tied és csináld azt, ami jól esik.
2013. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha másban is a saját dilijeidhez fogsz ragaszkodni, nem veszed figyelembe mit szeretne a férjed, akkor igen.
2013. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Megundorodni? Te nem vagy jól. Hadd nézze már meg, úgyis eltüntetik azt a sebet, neked pedig addig is helyreáll az önértékelésed, ha látod, hogy a párodnak semmi baja ezzel.
2013. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, ha szeret, akkor egy ilyen baleset miatt nem fog másként nézni rad. Ha meg másként fog, akkor érdemes elgondolkodni a kapcsolaton.
2013. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek a 2-3-4. hozzászólókkal.

Egyébként milyen sérülés van? Gennyes és vérzik, vagy piros égési sérülés van, vagy hogy néz ki?

2013. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

nekem két hatalmas 30cm heg van a mellkasomon

és nem eltüntethető ....


és nem zavar

és ha engem nem zavar akkor mást sem fog

hozzáállás kérdése a dolog

2013. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 gömbicica ***** válasza:
46%

Ha latni akarja akkor ne paradezzal topban

Ha terhesseg utan mondjuk csikos marad a poci, vagy megereszkedik kicsit, mit fogsz csinalni.

Zsakot huzol magadra

Nagy problemad van. Sajnallak.

2013. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csúnya piros seb, aminek a helye mindig meg fog maradni. Nem akarom a páromat elveszíteni de azt sem akarom, hogy így lásson.
2013. okt. 1. 09:10
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg téged sokkal jobban zavar, mint a párodat. Szerintem próbálj ne erre gondolni. Biztosan azért mondta, hogy ne húzz fel semmit, mert őt nem zavarja.

Hidd el, sok férfit nem zavarnak azok a testi hibák, amiken mi nők nagyon aggódunk.

Főleg, ha szeret, nem fog ezzel foglalkozni. A seb pedig biztosan egyre szebb és halványabb lesz.

2013. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért párod is lehetne megértőbb, de neked is lehetne több önbizalmad.

Kezdjétek nyugodtan leárnyékolt szobában, rajtad egy toppal. Egy kis idő után úgyis megszokod, hogy rajtad is van egy kis hiba, és azzal együtt is szeret téged a párod. És utána felhőtlen leszel.

Ha szülni fogsz, akkor is megváltozik a tested. Sőt, lehet, majd császároznak, és vágás is lesz a pocidon. Az sem akkora tragédia.


Mondd meg párodnak türelem. Kezdjétek újra úgy, ahogy neked jól esik, és idővel majd újra tudtok teljesen felszabadultan szeretkezni.

2013. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!