Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szégyellem a testemet a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a testemet a párom előtt. Szerintetek ebből válás lesz?

Figyelt kérdés

Kb három hete rámcsapódott a forró olaj és a mellkasom csúnyán megégett. Undorítónak tartom magam ezért a szexet most hanyagolom a férjemmel. Tegnap felvetettem neki, hogy csak úgy fekszem le vele ha van rajtam egy topp, de hallani sem akar róla, azt mondja ő látni akarja a testemet. Félek, hogy megundorodik tőlem.

Műtétre februárra vagyok előjegyezve, de addig mi lesz?


2013. okt. 1. 08:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Ha a pároddal történt volna ez te megundorodnál tőle? Biztos, hogy nem...

3 hét nagyon rövid idő, sokat fog még halványodni a helye. Nekem egy kipufogócső égette le a lábszáramról a bőrt olyan fél tenyérnyi területen, elég rondán nézett ki. Nem tudtam rá a hiper-szuper kötszereket használni, annyira fájt, égett, lüktetett, olyan volt, mintha a csontom ki akarna szakadni. Egyedül Sudocremet bírtam használni, attól nagyon szépen meggyógyult, és nem fájt amíg rajta volt. Ha már meggyógyult a tiéd, akkor próbálj meg Contractubexet használni, az direkt hegekre van, sokkal szebb lesz tőle.

2013. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem csináljhátok azt, hogy nem világosban, hanem félhomályban kezdtek bele a dolgokba. Az előjáték során remélhetőleg nagyon be fogsz gerjedni és nem fog érdekelni, hogy milyen a mellkasod. Hidd el, ha a párod azt mondja, hogy nem zavarja, akkor az valószínűleg úgy is van. Az én páromnak a hasán van két, tenyérnyi nagyságú égési sérülés és egyáltalán nem zavar, szerencsére őt sem.

Nyugi, ne idegeskedj! Hajrá!

2013. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Nekem 2 éves koromban forró víz borult a jobb lábamra, műtöttek, nőttem is, de az egész heges maradt.Kamaszkoromban borzasztó gátlásos voltam miatta, szerettem volna miniszoknyában flangálni, meg strandon nem takargatni magam.

DE! Soha egyik pár- vagy baráti kapcsolatomat sem zavarta, érdekelte. Férjnél vagyok most született egy tündéri lányunk.

2013. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg a helyzetet! Ha a pároddal történt volna mindez, te már nem is szeretnél vele együtt lenni? Hogy bizonygatnád, hogy így is tetszik neked, ha ő ragaszkodna ahhoz, hogy csak ruhában...?

Igazság szerint bármiből lehet válás, ha túlzásba viszed. Ezen viszont elsősorban te tudsz változtatni. Persze, részéről is szükség van türelemre, de ne játszd el. Ő sem tehet erről az egészről, ennek ellenére semmit se változtat egy kis külső dolog az érzésein. Ellenben a viselkedésedet hosszútávon megsínyli a kapcsolat.

2013. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A helyedben én csak simán feltenném magamnak azt a kérdést, hogy ha ő égetné meg magát, én hogy viszonyulnék hozzá. Szerintem Te sem undorodnál tőle, max. csak nagyon sajnálnád. Miért hiszed, hogy ő másképp van ezzel? Bíznod kéne benne.

Szépen mondd el neki, hogy mitől félsz, és helyre áll minden. Sajnálom ami veled történt, jobbulást kívánok!

2013. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A hiba az ön készülékében van!

Nekem is volt hasonló ügyem: sürgősségi császár (vajúdás közben leszakadt a placenta, elöntött a vér) után maradt egy köldökig érő sebhely, ami nem eltöntethető. Ráadásul hiába tornáztam, a kinyúlt, striás bőr ottmaradt.

Rá kellett jönnöm, hogy ez csak engem zavar, a férjemet nem.

2013. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, de a pasidat tuti nem zavarja meg nem érdekli. Én a hasamat égettem meg vasalóval és mindig ott lesz a heg, de a páromat nem érdekli. Inkább sajnálja, hogy kivasaltatta az ingét aznap velem :D :D

A baj megtörtént már nem tudsz mit tenni, megundorodni a párod szerintem nem fog. Magadban tedd ezt helyre.

2013. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mindkét oldal fura kicsit.

Egyrészt miért szégyelled, ez van. Könnyen lehet, hogy egyszer majd a pelenkádat cseréli.

Másrészt meg mi az, hogy látni akarja? Lehetne benne annyi, hogy nem erőszakoskodik, csupán finoman tudatja veled, hogy akkor is szeret és jó vagy neki, ha most éppen ilyen szépséghibád van.

közeledni kéne valahogyan...

2013. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem kell szégyellned a sebedet, az baleset volt, nem te tehetsz róla és ezt a párod is tudja. Fogadni mernék hogy pont lesz@rja, hogy ott van. Mármint a szó jó értelmében. Rajtad kívül tuti senki nem foglalkozik azzal.

Mindegy, gondolj arra, hogy már csak pár hónap. Addig viszont a férjed igényét is tartsd tiszteletben. Kompromisszum? Esetleg együttlét félhomályban? Vagy az előjáték korom sötétben, amíg olyan állapotba nem kerülsz amikor már azt se tudod hol vagy, nem azt hogy mi van a bőrödön és akkor lehet világosítani. Vagy keress olyan szexi fehérneműt, ami arrafele takar ha már másként számodra elképzelhetetlen.

Egy biztos. A férjed emiatt nem fog megundorodni tőled.

2013. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!