Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom ne jöjjön rá, hogy nem az övé a gyerek?

Figyelt kérdés

El akartam hagyni a páromat és összejöttem egy férfival. Az egész csak pár hónapig tartott de terhes lettem. A pasi a hír hallatán lelépett én pedig a párommal maradtam.

A babának nagyon örül hiszen azt hiszi, hogy ő az apja. Most mit tegyek? Félek, hogy a kicsi az igazi apjára fog hasonlítani és akkor minden kiderűl.


2013. okt. 1. 16:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
Hát ha nem ismeri akivel megcsaltad akkor megúszhatod.Lehet jobb ha bevallod.
2013. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak nem valami néger vagy ázsiai az apja, nem fog rájönni, és ne terjeszd a dolgot. Egy régi magyar mondás szerint "Szeresd feleséged gyermekeit, mert lehet, hogy a tiéd is köztük van."

Drukkolok neked!

2013. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem olyan buta mint te.előbb-utóbb úgyis rájön. Ez a szemétség teteje,felneveltetni a félreqrásod gyümölcsét.Hagyd el így hasasan,és keress olyan hülyét akinek így is jó vagy,hamár egyedül nem bírsz megélni!
2013. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szegény pasas... nem elég, hogy felszarvazták, még más gyerekét is nevelheti sajátjaként. Gratulálok!
2013. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Imádkozok érte, hogy lebukj...
2013. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

12-es, ezek szerint téged nem zavarna, ha a nejed félrek*rna, és te nevelnéd fel más gyerekét?

Vagy a kérdezőhöz hasonló, gerinctelen nőstény vagy?

2013. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"- Anya, te is fehér bőrű vagy, apa is, hogy lehetek én fekete?

- Hát, fiam, amilyen az a buli volt... örülj, hogy nem ugatsz!"

2013. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Je Veux ***** válasza:
#17 Ez qrva jó. :D
2013. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ismerek ilyen csajt, le is bukott. a pasija elhagyta. remélem veled is ez lesz
2013. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
elég, ha a gyerek valamikor kórházba kerül, és vért vesznek tőle. ismerősöm így bukott le. utolsó vagyok.
2013. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!