Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet házassági szerződést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet házassági szerződést kötni 11 év házasság után?

Figyelt kérdés
A feleségem megcsalt, de megbánta állítólag. Ha válnánk, szeretném, ha minden az enyém lenne, mert mindenért csak én dolgoztam meg. Azt mondom neki, hogy így megbocsátok, perssze nem, de nemtudom, hogy van e erre lehetőség?
2013. okt. 1. 16:53
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Tehát ez sajnos csak részemről lopás, törvény szerint nem az.
2013. okt. 1. 17:58
 22/28 anonim ***** válasza:
52%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha ahhoz volt esze az asszonynak, h félrejárjon, akkor az anyagi rész is izgatni fogja a fantáziáját.

Elég egyértelmű, hogy nem a szerelem köti hozzád, ha félre tudott menni, csak a pénzed miatt van veled. Ha veszni látná az aranytojást tojó tyúkot, akkor nem lesz könnyű dolgod.

Nagyon gáz egy ilyen nő. Tartok tőle, hogy jó ügyvéddel is sokba fog neked kerülni, h váltok.

2013. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
11 év után már csak vagyonmegosztást lehet kérni a bíróságon.
2013. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
47%

Mivel, gondolom, mindketten dolgoztatok, ő vezette a háztartást is, ezért minden, ami a házasságkötésetek óta felhalmozódott, közös vagyon.


A vagyonmegosztás, ahogy az előbb írtam, rendezheti a helyzeteteket, de azt tudnod kell, hogy kb. fele-fele arányban fogják megítélni, ugyanis abszolút lényegtelen, hogy kinek a hibájából váltok, vagy ki csalta meg a másikat.


Ez a vagyonmegosztást nem befolyásolja, és ez így nagyon helyes!

2013. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, tévedsz, ő egy percet sem dolgozott, a háztartást is a takarítónő vitte! Minden, amink van, kizárólag az én munkám gyümölcse!
2013. okt. 2. 08:07
 26/28 anonim ***** válasza:
Eddig szimpatizáltam veled a korábbi kérdéseid alapján, próbáltam átérezni a helyzeted, de most rossz irányba haladsz...Tudom, hogy nagyon megbántott és szétzúzta az életedet, de tényleg át akarod verni és ki akarod semmizni, annak ellenére, hogy valamikor szeretted? Te írtad, hogy a közös életetek elején még nem nagyon volt semmid, és melletted volt akkor, mikor vagyon szereztél, ez nem jelent semmit? Elhiszem, hogy nem tudsz neki megbocsájtani, de korábban azt írtad, hogy nem akarsz bosszút állni, ez pedig most nagyon annak tűnik...
2013. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Kicsit változtat a hozzáállásomon az, hogy folyamatosan huzza az idegeimet. Próbálok kulúráltan viselkedni, de minden együtt töltött nappal nehezebb!
2013. okt. 2. 20:41
 28/28 anonim ***** válasza:
Rossz nézni, ahogy kifordulsz magadból. Úgy érzem, hogy becsületes, tisztességes ember vagy, és biztosan létezik olyan megoldás a helyzetre, amit nem fogsz megbánni vagy szégyellni évek múlva sem...
2013. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!