Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem egyre bunkobb, kezdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem egyre bunkobb, kezdem megunni! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem azt hogy hülyének néz, ugy kezel, mint egy gyereket. Sokszor szol be valamivel kapcsoltban, ma is volt erre példa, de akkor lett elegem, amikor meg akartam csokolni, ö pedig fujjogva elkepta a fejét, mondvàn hogy büdös a szàm (elötte csipös levest ettem amit utàl). Most làtni sem akarom, ez nagyon rosszul esett...Tulreagàlnàm?

2013. okt. 5. 20:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem reagálod túl csak betelt a pohár ezzel az "aprósággal". nagyon bele kényelmesedett ebbe a kapcsolatba.. rá kérdeztél már miért viselkedik így? kiváncsi lennék mit mond.
2013. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

Mondd el neki a problémádat.Ha nem tudjátok megbeszélni nagy gond van.Kezdj úgy viselkedni mint ö,hátha veszi a lapot.

Ez is gyerekes,de lehet,hogy megoldás.

2013. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
Hát ne haragudj, de lehetne benned annyi együttérzés, hogy nem csókolod meg ha olyat ettél amiről tudod, hogy utálja. Nem mindenki bírja az ilyet, ez nem szándékos.
2013. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
Mindenkivel olyanok, amit a másik emberből kivált:D
2013. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 acelsziv ***** válasza:
100%
jóllehet 3 -asnak igaza van, mégis el kellene beszélgetned a férjeddel, mert az ilyen dolgok előbb -utóbb a házasság széteséséhez vezetnek.
2013. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem szoktam vele bunkozni. De annyit elvàrtam volna, hogy közölje normàlisan, nem az, hogy hogy igy megsért...

Meg fogom vele beszélni, ha szohoz tudok majd jutni...

2013. okt. 5. 20:46
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Most menj oda hozzá, és beszéljétek meg. Ne halogasd...
2013. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%

Ha tudod, hogy utálja a csípős levest, akkor mit hecceled? Csak idegesíted vele. Pl. ez elég gyerekes húzás volt. Miért nem adsz csak egy puszit neki ilyenkor az arcára, de még jobb, ha csak a levegőbe dobsz neki ilyenkor a kezeddel.

Ha a többi dologban is ilyen gyerekes vagy, nem csodálom, hogy úgy is kezel.

2013. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

8 felületes vagy. Így nem lehet megoldani egy problémát. Nem a csípős levessel van a baj, hanem a férjjel.


Szerintem megszokta, hogy vagy neki, már nem kell küzdeni és lehet önmaga. Pasiból van, sok pasi sajnos gerinc nélkül született.

2013. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

totàl kiment a fejemböl, hogy nem szereti, sosem idegesiteném direkt, szeretem.

Beszéltem azota vele, de nem vette komolyan...pedig nem elöször szoltam, hogy én nem a haverja vagyok...egyszer nem fogok szolni, hanem eltünök...

2013. okt. 5. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!