Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem egyre bunkobb, kezdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem egyre bunkobb, kezdem megunni! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem azt hogy hülyének néz, ugy kezel, mint egy gyereket. Sokszor szol be valamivel kapcsoltban, ma is volt erre példa, de akkor lett elegem, amikor meg akartam csokolni, ö pedig fujjogva elkepta a fejét, mondvàn hogy büdös a szàm (elötte csipös levest ettem amit utàl). Most làtni sem akarom, ez nagyon rosszul esett...Tulreagàlnàm?

2013. okt. 5. 20:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

20-as vàlaszàt jelentettem, az ilyenekre nem vagyok kivàncsi. Azt hiszem a szoban forgo informàcio nem sokat vet a latban ebben a kérdésben, és az, hogy kifelejtettem, nem jelenti azt, hogy nem kap szerepet az életemben...

A jövöben pedig kérném a bunko vàlaszokat elkerülni, nem erre irànyult a kérdésem.

2013. okt. 9. 13:03
 22/26 anonim ***** válasza:
Mit jelentettél rajta? Nem volt benne indokolatlan provokáció, sem trollkodás. Csak az igazság. Ezzel is csak engem igazolsz. Ha már nem azt hallod, amit szeretnél, rögtön agresszió a válasz. Ez is az egoizmus jele.
2013. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

A hàttér ismerete hiànyàban kezdtél el becsmérelni, azt hiszem, igazam volt. Megvédeném magam, ha nem bànod.

Itt most egy kiragadott problémàrol van szo, ami kettönkröl szol. Engedd meg, hogy rendbe hozzam a hàzaséletemet, jo? Ha pedig nem tetszik, görgess tovàbb, de az elnyomott frusztràciodat ne ràm vetitsd ki, mert van elég bajom nélküled is. A legközelebbi inzultàlàsrol pedig a moderàtorok levél formàjàban fognak értesülni...

2013. okt. 9. 23:11
 24/26 anonim ***** válasza:
Az ember azt hinné, hogy egy 7 hónapos gyerek eléggé meghatározó dolog két ember életében. Nálatok úgy látszik el van magában a sarokban. Másként el nem tudom képzelni, hogyan ne lenne kihatással kettőtök kapcsolatára. De inzultáljon téged a nyavalya, te önigazolást keresel, nem megoldást. Nyugodtan írd meg a moderátoroknak, hogy a kérdésedhez olyan válasz is érkezett, amit nem szerettél volna olvasni. Biztos rögtön kimoderálnak. Hiszen ez az oldal erről szól. :)
2013. okt. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

AZ A BAJOM, HOGY BAROMSÀGOKBA KÖTSZ BELE!!!!!!!!!!!!!!!!

HA NEM TUDSZ ÉRDEMI VÀKASZT ADNI, HUZZ EL INNEN!!!!

2013. okt. 10. 12:00
 26/26 anonim ***** válasza:
:D Nem irigylem a férjed. :D
2013. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!