Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósod vagy aposod a bunkobb...

Anyósod vagy aposod a bunkobb veled?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Egyik sem bunkó, sőt, nagyon kedvesek velem mindig :)
2012. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Egyik sem bunkó velem, mert én sem vagyok az velük, mi több, írni sem írné ilyet róluk, még ha azok lennének is.
2012. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

bunkó?:D enyhe kifejezés :D maga a sátán az anyós..

mind kettő,de jobban az "anyósom"

2012. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem azok, mivel nem is ismerem őket. Sőt még a nejem sem ismeri őket.
2012. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Bunkobb? Ez azert mar eleg erdekes, hogy egyikkel sem tudsz megbekelni?

Lelkitarsuk vagyok, kulon, de nekem mindent elmeselnek pl., tanacsot kernek stb. Nagyon szeretem mind a ket szulejet a ferjemnek, bevallom, hogy ezt a jelzot meg masokra sem hasznalnam, nemhogy a ferjem szuleire, a gyerekeim nagyszuleire!

2012. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
mindkettő :D mondjuk még csak a barátnőm, de már együtt élünk... szóval az anyja pl. a multkor felhozta a barátnőm exeit meg ilyenek, az apja meg mióta elváltak lett új család, gyerek és ritkán jutunk eszébe, de nem gond legalább nagy a magánszféránk :D
2012. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Quorra ***** válasza:
Mindketten kedvesek velem. EDDIG.:)
2012. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyóspajtás. Apóst szimplán nem érdeklem, köszönni köszön, aztán ennyi volt. Anyós meg mostanában mindig talál olyat, amibe beleköthet. Pedig mindig kedves, és udvarias vagyok vele. Hát mindegy. Amúgy is idegesítő, mert hogy ők nem élnek jól, de szórja el a 10 ezreket WS teleshopos szarokra. Ugyanez volt karácsonyi bevásárlásnál is.
2012. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Apósom.

Anyós nagyon kedves, mintha a kicsi lánya lennék :)

Apósom köszönni sem akar sokszor.

2012. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Apósom sajnos egy ratrdált, aki nem méri fel szavai súlyát, anyósom pedig azt hiszi, mindenki hülye, de majd ő segít ezen, nehezen értik meg, hogy van más álláspont is, az övéken kívül. Sajnos többször találkozunk a kelleténél. Választani sem tudok, ki a bunkóbb.
2012. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!