Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem bejelölte a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem bejelölte a volt barátnőjét és rá irt, szóval levelezni kezdtek mig nem vettem észre, arra hivatkozott, hogy csak kiváncsi volt hogy él mi van vele stb?

Figyelt kérdés
és hogy azért titokban mert tudta hogy fogok reagálni, de én nem hiszem el azóta nem tudom tul tenni magam rajta, bármit mond. Ugy meg bántott evvel, hogy mindég felhozódik és veszekszünk. Szerintetek is én fujom fel a dolgot?
2013. okt. 8. 10:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igen, felfújod. Régen együtt voltak, ismerik egymást, természetes, hogy voltak közös pontok, az is természetes, ha két ismerős érdeklődik egymás hollétéről/hogylétéről.
2013. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
52%

Hát az én csőrömet is piszkálja néha, hogy mi lehet egy régi nagy szerelemmel, mert szívem szerint felvenném vele a kapcsolatot.

Ha mindegy lenne neki a múlt, akkor mindegy lenne az is, hogy mi van vele. Ezt saját példából is tudhatod, ha végiggondolod, hogy ki hagyott benned mély nyomot.

Megértem hogy zavar, igazad van, minden más kifogás.

2013. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Jó, ez igaz de pont a volt csajával, én mellettem még az jár az eszébe, hogy irogáljon a volt barátnőjével.
2013. okt. 8. 10:55
 4/34 anonim ***** válasza:
És mióta vagytok együtt?
2013. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Vedd fel te is a kapcsolatot az exeddel. Meglátod mit reagál.
2013. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy ők barátként váltak el, de mégis az én férjem irt rá először az meg folytatta pedig most fog férjhez menni.
2013. okt. 8. 10:58
 7/34 A kérdező kommentje:
most volt 8-éve, hogy házasok vagyunk, én is azt mondtam neki hogy te mit szólnál forditott esetben, mondtam, hogy én is megtehettem volna ezt de nem tettem, azt mondta tegyed, de tudom milyen cirkuszt csinálna.
2013. okt. 8. 11:02
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi. Mi párom egyik exét az esküvőnkre is meghívtuk, mert annyira jóban vagyunk vele. Rendes nő, én is kedvelem, bár ritkán találkozunk vele, mert külföldön él. De a férjem havi szinten beszél vele, ahogy a többi barátjával is, aki messze él.
2013. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, te reagálod túl. Feleslegesen féltékenykedsz meg veszekszel, téged vett el, nem őt, de attól még, hogy már nincs köztük semmi, fészbukon még bejelölhetik egymást.

Nincs ebben semmi. Nekem a legtöbb exem ismerős face-en is, a férjemnek is. Sőt, mikor vmelyikünk exének gyereke születik, megházasokdik, szülinapja van, rájuk is írunk. Ugyanis attól még, hogy véget ért a kapcsolat meg a szerelem, nem utáljuk egymást, emberi módon értek véget a kapcsolatok, valakivel az utcán is megállunk beszélgetni, ha összefutunk. És nem, nem vagyunk féltékenyek. Bízunk a másikban, a házasságunkban, és magunkban, és nem tartjuk 7 lakat alatt a másikat, ilyen hülyeségeken pedig végképp nem szoktunk veszekedni.

2013. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Vedd fel te is az exedet.
2013. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!