Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem bejelölte a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem bejelölte a volt barátnőjét és rá irt, szóval levelezni kezdtek mig nem vettem észre, arra hivatkozott, hogy csak kiváncsi volt hogy él mi van vele stb?

Figyelt kérdés
és hogy azért titokban mert tudta hogy fogok reagálni, de én nem hiszem el azóta nem tudom tul tenni magam rajta, bármit mond. Ugy meg bántott evvel, hogy mindég felhozódik és veszekszünk. Szerintetek is én fujom fel a dolgot?
2013. okt. 8. 10:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
én is írtam már rá exemre, mert szülinapja volt és gondoltam ez jó apropó h megkérdezzem mi van vele. Kíváncsi voltam h halad a terveivel. Ez teljesen csak emberi kíváncsiság, mert a barátomat szeretem, nem visszakapni akartam az exet csak megkérdezni h hogyan van. Beszéltünk picit és azóta se, szóval nem rendszeresen őt keresem meg...igaz én ezt elmeséltem a barátomnak pont azért h nehogy azt gondolja h titkolok valamit, de nem zavarta, tudja h őt szeretem...
2013. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2013. okt. 8. 14:26
 33/34 anonim ***** válasza:

Egyszer írtam az exemnek, hogy a volt ovónője (anyuméknak szomszédja) meghalt és leírtam a temetés időpontját.

Semmit nem kérdeztem hogy hogy van vagy ilyesmi, csak tudtam mennyire szerette azt a nénit, és hogy a család nem rakja be az újságba.

Aztán az ex felesége elhordott mindennek, mert én szemét kva mertem írni az exemnek hogy XY meghalt és Z időpontban lesz a temetése.


(Én nem voltam a temetésen)

2013. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

A te exeid közül senki nem az ismerősöd?

Szerintem baromira felfújod.

2013. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!