Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit választanátok? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok? A boldogságot, vagy a biztos megélhetést?

Figyelt kérdés

A házasságom már nagyon régóta nem működik. Teljesen elmegyünk egymás mellett, többszöri javítgatások után is. Van két gyermekünk. Anyagi téren nincsenek nagy problémáink, szépen megélünk. Viszont boldogtalanul. A legnagyobb problémám az, hogy a gyerekekre sem szakít semmi időt. Tény, hogy sokat dolgozik, de ha van egy kis szabadideje minden más előrébb való mint ők.

Találkoztam valakivel, ő egészen más. Soha sem kaptam annyi szeretetet a férjemtől mint tőle, a gyerekeket is imádja és a gyerekek is őt. Annyira más. Még soha nem találkoztam ilyen emberrel aki így állt volna hozzám. Viszont ha elhagynám a férjem miatta, akkor kicsit szegényesebben tudnánk élni. Nem tudom mit tegyek. A családom nem segít dönteni. Azt hiszik, hogy csak megvesztem a jó dolgomban. Nem tudom mi lenne jó a gyerekeknek is, kicsik még, megbeszélni nem lehet velük.


2013. okt. 17. 06:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%

Azért az jó, h már a gyerekek is imádják, de nem baj, majd a balek férjed fizeti a gyt-t.

Gondolom már ezt is kiszámoltad.

Tele vagy gerinccel....

Amúgy a környezetemben az ilyen váltások hónapokig szoktak tartani, aztán megbukik a dolog nemtől függetlenül.

2013. okt. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Még jó, hogy kicsik a gyerekek és nem beszéled meg velük! Nehogy már rájuk kend, hogy csak miattuk válsz el/nem válsz el! Ez a lehető legrosszabb dolog, amit egy szülő tehet, saját tapasztalatból mondom. Amikor tizenéves voltam, én voltam anyám lelki szemetese, gyakorlatilag én döntöttem el, hogy elváljanak. Egy gyereknek semmi szüksége ekkora felelősségre!


És szegényesebben élni nem ugyanaz, mint szegényen.

2013. okt. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

én meg saját tapasztalatból azt mondom : váltsál

egyszer élsz,neked is jogod van a boldogsághoz ,

2013. okt. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. A másik barátként van velünk évek óta, azért imádják a gyerekek. Ő is végignézte, hogy mi van köztünk a férjemmel. A legnagyobb problémámat írtam le nektek a gyerekekkel kapcsolatban. Viszont volt már részem a házasságban megcsalásban, verésben és megalázásban (szerencsére nem a gyerekek előtt zajlott). Szóval a gerincről ennyit. Mindig a gyerekeket nézem és képes lennék így élni ha tudom, hogy rosszul döntök azzal ha elhagyom.
2013. okt. 17. 06:59
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Az az opció miért is nem merül fel, hogy te is hozzájárulj a család anyagi helyzetéhez? Csakis az adott férfi a pénzcsap, te semmit nem teszel hozzá?
2013. okt. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
A kérdező sehol sem írta, hogy nem dolgozik...miért kell rögtön megvádolni azzal, hogy nem dolgozik?
2013. okt. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Ha a veresek megalazasok sorozatosak akkor le kell lepni...

1 eleted van, a boldogsagot megerdemleed, viszont ne a ferfire alapozva lepj le, mert lehet fel ev mulva kiderul hogy nem vagytok jok egyutt...

2013. okt. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%

Sehol nem írta, hogy verné vagy megalázná a férje - csak elhanyagolja.


Egyébként nem azt írtam, hogy nem dolgozik, hanem, hogy az anyagi életszínvonalat egyértelműen a partnertől várja el. Azt az opciót nem láttam a leírásban, hogy ő mit tesz azért, hogy idővel jobban éljenek.

Mondjuk azt sem írta, hogy dolgozik, így erről nincs információnk, hogy mennyivel járul hozzá a családi kasszához.

2013. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én lépnék.Attól függetlenül mert szegényesebben élnétek,gondolom kajátok lenne meg tudnád a gyerekeket ruházni stb.

Ezt a másik férfit pedig megkérdezném hogy mit akar.Átbeszélni vele hogy mik a tervei stb.

Ha meg úgy döntötök hogy együtt lesztek akkor a férjed szemébe meg mondanám hogy nem vagyok boldog melletted,van más az életembe,költözök a gyerekekkel együtt.

2013. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

84%

Mielott habzani kezdene a szad, olvasd el a kerdezo elso valaszat!

2013. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!