Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kitartanál évek óta súlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartanál évek óta súlyos depressziós, munkaképtelen párod mellett a végtelenségig, ha folyton vitatkozik, nincs köztetek szexuális együttlét sem?

Figyelt kérdés
Jóban -rosszban?
2013. aug. 18. 18:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
Tudod mikor...
2013. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Miért depressziós? Miért munkaképtelen, beteg? Kicsit több infót ha lehetne..
2013. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 intrepid ***** válasza:
57%
Minek?
2013. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Álmaiban :)
2013. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem azért de erről már az 4-dik kérdésed. Ennyi válasz után sem tudsz döntést hozni akkor mit vársz tőlünk?
2013. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
32%
Igen.Mindaddig mig talpra nem állítottam és meg nem bizonyosodtam róla, hogy rendben lesz az élete.
2013. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Csak ha elmenne szakemberhez, aki segítene abban, hogy kimásszon ebből a helyzetből. Célokat tűzzön ki és dolgozzon azért, hogy elérje azokat.

Ha nem hajlandó erre, akkor nem. Mert ha ő nem akarja, hogy jobb legyen, akkor én sem maradnék mellette, hogy nekem meg rossz legyen.

2013. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Megpróbálnék kezdeni vele valamit, pszichiáterhez vinném, ha nem változna, elhagynám, oldja meg maga a problémáit és ne tegye tönkre az én életemet is. Nekem ez a jóban-rosszban elcsépelt. Maradjunk együtt megcsalás után is? Csak mert az is épp a "rosszban" kategória. Mert az egy dolog, hogy történik egy tragédia a családban, az is rossz, de azután együtt marad két ember. De az ilyeneket ne soroljuk már ide. Mindig is hülyeségnek tartottam ezt a jóban rosszbant, házasságkötéskor sem gondoltam komolyan egy percig sem. Ha a párom így viselkedne, és nem lenne hajlandó változtatni, akkor gondolkodás nélkül elhagynám.
2013. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
Kíváncsi lennék, mindazok akik itt nem-ett irtak, és a szövegeket irták, lenne-e ekkora szájuk, ha ő velük történne olyan ami miatt a másiknak kéne ellátnia őket:D
2013. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%

A depresszió betegség kezelni kell. Ha a betegsége következményében nem tud dolgozni akkor meg főleg mert az már nagyon súlyos.

Nem nem szakítanék vele. Ilyen alapon akkor terhesség után minden második kapcsolatnak válás lenne a vége amikor az anya depressziós lesz.

2013. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!