Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinálnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok egy olyan nővel, aki összejött a férjetekkel, holott te kisbabát vársz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 14:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:

Én meg még a szomszéd fiúval pont nem voltam, akkor most ez feljogosít a megcsalásra???

Vicc

Sajnálom kérdező!

Amúgy hogy derült ki?

2013. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%

Volt már egyszer itt egy hasonló téma.

A kérdezőnek akkor is azt javasolták, hogy keresse fel a csalfa szerető férjét, és közösen lépjenek fel. De kiderült, hogy a nő férje mindenről tud, tisztában van felesége viselt dolgaival, és nem is izgatja miatta magát. Nekik ez így jó.Lehet, hogy még tetszik is a pancsernak, hogy a felesége ilyen kapós, belevaló nuna.

2013. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
19%
Sosem értettem az ilyen embereket mint amilyen te vagy kérdezö. Ez fájni fog: csak abba a kapcsolatba tud beférközni egy 3. ahol valami nagyon nincs renden. Egyébként nagyon hangsúlyozod hogy babát vársz. Ha nem így volna, akkor is ugyanígy érintene a dolog? Mindketten akartátok a gyereket? Nem kell válaszolnod ha nem akarsz.
2013. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
23%

#53, te egy bátor ember vagy:)))

Egyébként részben egyetértek a felvetéseddel, az esetek egyik része tényleg arról szól, hogy simán nem monogám az illető, a másik része viszont arról, hogy a nő miután terhes lett, elhanyagolja a párját és önmagát, 100/0 arányban "anyuka-üzemmódba" vált...

Én nem tudom, hogy ez a téma itt melyik csoportba tartozik, szeretnék abban bízni, hogy mielőtt Kérdező kiírta a kérdést, a maga részéről is végiggondolta a dolgot...

2013. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 dBLOOD42 válasza:
0%
Egy nő mindent képes megtenni ha éhezik a kárra, de a férjed a hibás
2013. okt. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:

Nem olvastam az előző válaszokat.


Szerintem a férjeddel kéne elbeszélgetni, utána meg a nővel.

2013. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim válasza:
65%
Szia,én szintén kismama vagyok és együtt érzek veled,bár nem vagyok olyan helyzetben mint te. A bátyáméknál volt sajna így,mikor sógornőm terhes volt. Akkor ő szerintem nagyon intelligens módon tesómmal megpróbálta újra,a csajt figyelmen kívül hagyva. Te most koncentrálj a babádra,a férjeddel meg ha megy megy ha nem azt is túl fogod élni. Ha el is váltok és ott maradsz a babával,szenteld neki azt az egy évet szeresd,és utána eljárhatsz szórakozni és lesz új párod. Sógornőm is így tett,azóta van mégegy gyermeke. A másik nòvel neked semmi dolgod,hidd el ha van benne némi emberi érzés fel fogja fogni,hogy egy családot szakított szét,és olyan nincs,hogy ne kapja meg érte a bűntetését!
2013. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 annamari69 ***** válasza:
17 éves korom óta ismerem a férjem, (ő is ennyi volt), tehát nagy "tapasztalattal" nem rendelkeztünk, ennek már 27 éve, és egyikünknek sem jutott eszébe, hogy félrelépjen. A gyerekeink 18, 16 és 14 évesek, ennyi, én sem a pasival (aki így bánt velem), sem a nővel nem törődnék. Keress egy rendes embert, aki szeret a gyerekeddel együtt. (Bár mindenki más, de én nem tudnék megbocsájtani és bízni sem benne többé, ha ilyet tenne, úgy meg már nem kapcsolat).
2013. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
Add oda neki a pasidat. Majd őt is megcsalja. ;)
2013. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim válasza:
0%

Ha elhajtod a férjedet, a gyerekedtől az apját veszed el.

Ezt is gondold végig.

Megkérdezted tőle, mit jelent neki az az emberpalánta, aki az ő vére is, akiért odaadtad a testedet, aki miatt a férjnek kicsit "vissza kell fognia az ösztöneit"?

2013. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!