Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi miatt volt az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt volt az eddigi legnagyobb vitátok a párotokkal, férjetekkel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Az amikor szembesítettem azzal, hogy tudok a szeretőjéről.
2013. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
....3 percenként átkapcsolja a TV csatornát.:)
2013. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, olyan kaliberű dolgok, mint hogy miért nem mentem le zöldségért a grillpartihoz délelőtt, miért csak délután :D :D :D
2013. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

sex (elsö együttlét szülés után hatalmas vezsekedés lett belöle nem értette meg hogy nem állok készen)

illetve hogy szoptatok és lent van a libidom a béka segge alatt

2013. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A szememre hányja, hogy valamikor segített nekem, illetve féltékeny a valamikori legjobb barátomra (aki már nem is az, mert csúnyán alákavart néhány dolgomnak, amit nem tudok neki megbocsátani soha).
2013. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mostanival nem volt soha vita, megkérdeztem őt is, de ő sem emlékszik semmilyen vitára. Lehet, hogy már a memóriánk sem a régi? :) 7 éve vagyunk együtt.
2013. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs vita. Én mondom a magamét, ő hallgat nagyokat.
2013. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb abból, hogy szerinte nagyon sokat költök (egyformán, elég jól keresünk).


Az fel sem tűnik neki, hogy megvarrt nadrágban járok és 2 pár cipőm van.


Mondjuk az igaz, hogy a gyerekekre (iker kamasz lányok) tényleg sok megy el. Szeretem, ha szépen járnak, és megadhatok nekik olyasmit amit én gyerek/kamasz koromban soha nem kaphattam meg.

2013. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nincs annyiszor szex, mint ahányszor szeretné, kb napi 2szer.
2013. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem szoktunk veszekedni, de volt egy nagyobb vitánk pár hónappal korábban. amiatt volt, hogy van pár dolog amit másképp látunk. szerencsére megbeszéltük azóta nem volt probléma ebből.
2013. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!