Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok szakitani vele? Mit tegyek ez nem normalis allapot

Figyelt kérdés
Kicsit tobb eve vagyok egyutt baratommal o az elso akivel lefekudtem stb... O a mindenem. Szuleim tiltanak minket elegge. En vallasos vgyok tobbnyire ezert. Mar egy hete itt vagyok naluk. De sokszor figyelembe se vesz ma pl el is kuldott kb bunko velem en meg itt varom meg o dolgozik. En nem tudom h lehet vki ilyen a masikkal ha szereti. Annyiszor szakitanek vele szivem szerint de nem tudok keptelen vagyok ra. De tudom h ennel sokkal jobbat kaphatnek aki kedves stb. Meg o van felhaborodva sok dolog miatt en mindenkivel veszekszek miatta o meg nem akar eljegyezni mert ugye nekem az lenne a biztos azert
2013. okt. 21. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Mit tippeltek? :D


Steaua Bucuresti - FC Basel X

FC Schalke 04 - Chelsea FC X

Arsenal FC - Borussia Dortmund X

AC Milan - FC Barcelona X

CSKA Moscow - Manchester City X

Manchester United - Real Sociedad H

Real Madrid - Juventus Turin H

FC Bayern München - FC Viktoria Plzen H

2013. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan virágot szagol, amit szakított.

Ha nem vagy képes rá, akkor megérdemled a sorsodat. Ha változtatsz, lehet még részed jóban.

2013. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
gyenge vagy mint a harmat. és még képes lennél hozzá is menni. gyorsan növessz agyat amíg nem késő.
2013. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen csak neha meg annyira aranyos. De sokszor bunko. Ma is leidiotazott meg hulyezett kesobb mit enged meg maganak? Csak o az elso fium es borzasztoan szerelmes vagyok
2013. okt. 21. 13:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért szopás ez neked kérdező, mert minél hosszabb ideig vele maradsz az utána köv kapcsolataidban is ezt tartod majd normálisnak és egy újabb alázott nő lesz a társadalom perifériáján...
2013. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ez se normalis h leidootaz? Annyira szarul esik amugy sirtam mindent csinaltam
2013. okt. 21. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5:ös vagyok: ÉLETKÉPTELEN pecsét rád nyomva.
2013. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De ne beszelj legyszives igy. Elmagyarazod ? Mert n

em ertem

2013. okt. 21. 13:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj Kérdező,ha akaratgyenge vagy és hagyod magad elnyomni meg megalázni,akkor ne csodálkozz,ha így bánnak veled!Mindenkivel annyit tehetnek meg,amennyit enged.Jobban járnál,ha a sarkadra állnál szépen,és otthagynád a francba.Kaphatsz te ennél ezerszer különbet.Amúgy meg a szüleid sem véletlenül tiltanak tőle nyilván,több tapasztalatuk van,mint neked.Szerintem ébredj fel és kapd össze magad,addig,amíg nem késő!
2013. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De o valtozni nem fog?
2013. okt. 21. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!