Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha leginkább a pénzért kötötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leginkább a pénzért kötöttetek volna házasságot megbocsájtanátok ha kiderülne, hogy a férjetek hónapok óta félrelép?

Figyelt kérdés
A házasságban már van egy gyerek is.
2013. okt. 25. 18:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak a pènzèèrt mentèl hozzá nyilván nem szereted. Ha megcsalt ö sem szeret tèged. Akkor meg mit számít, hogy megbocsátasz-e?
2013. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
ŐSzintén? Megérdemli a sorsát, aki a pénz miatt házasodik és még gyereket is szül ilyen kapcsolatba. Szerelmi házasságok is tönkremennek harmadik miatt, akkor mit vársz egy üzleti kapcsolattól?
2013. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Mondjuk pénzért nem kötnék házasságot.

Neked mi a fontosabb? Ha így nem érzed megalázónak a helyzetet és el tudod fogadni, tudsz így élni akkor meg se említsd, felesleges feszültséget szülne. A férj mit szól a helyzethez?

2013. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat oda kellett volna írnom,hogy a kérdés nem rólam szól! Nem én vagyok az említett feleség!
2013. okt. 25. 18:47
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem a te kérdésed akkor minek ütöd bele az orrod mások dolgába. Gondolom a nő lelépett volna már ha zavarja.
2013. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

1. ha nincs semmi szereped az egészben, semmi közöd hozzá.

VAgy 2, van hozzá közöd, akkor te vagy a harmadik és aggódsz, hogy a pénzes pasi mégse válik el miattad, mert a felesége elnéző. Hát, akkor így jártál.

2013. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, az anyagiakért szexuális kapcsolatot létesítő nőt úgy hívják, hogy k... (prostituált), akiknek ugye van egy gerincesebb változata, aki nyiltan vállalva árulja a testét, és van az ilyen gerinctelenebb, pénzért házasodó kitartott nőszemély...

Na mindegy, a lényeg az, hogy egy prostinak - ha ilyen, ha olyan - sem oka, sem joga megsértődni azon, ha a kuncsaftja más hölgyeket is látogat...

2013. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
még csak nem is haragudnék. ig ymegbocsájtanom se kell.
2013. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Ebben a kapcsolatban nincs mit megbocsájtanod, mert ez nem egy normális kapcsolat, csak papiron van.
2013. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én ezt nem értem! Egy egyszerű kérdést tettem fel,és azt vártam volna,hogy normális válaszok érkeznek nem azt,hogy fejtegetik ki vagyok,hogy harmadik vagyok-e vagy pedig én vagyok a feleség,és milyen szerepem van ebben az egészben.
2013. okt. 25. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!