Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem nélkül nem működöm hatékonyan?

Figyelt kérdés
Férjem kamionozik, s sokat van tőlem távol. Általában heti 2-3 napot tudunk együtt tölteni, a többi időben pedig egyedül vagyok. Én még főiskolára járok, s olyan az órarendem, hogy sokat vagyok itthon. De néha kihagyok órákat, mert nincs kedvem bemenni. Igazából semmihez sincs kedvem itthon, napokig gyűlik a mosogatnivaló és a szemét, akkor rakok rendet, mielőtt hazajön. Addig csak netezek, TV-zem, eszek és alszok. Nem vagyok büszke magamra ezért, de hiába fogadom meg újra és újra, hogy nem így lesz, mindig így alakul... Mit tegyek, hogy ne ilyen semmitérő ember legyek?
2013. okt. 25. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gondolj arra, hogy most azért érdemes tenni a dolgod, mert egy nappal közelebb kerülsz a találkához.
2013. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Menj el te is kamionozni :P
2013. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Keríts társaságot, az segít. Én is így voltam, amíg az exem külföldön dolgozott: hétfőtől csütörtök este nyolcig úgy éreztem, semmihez nincs kedvem, se felkelni, se lefeküdni, se suliba menni... csütörtök este nyolckor viszont megszállt az energia, tudtam hogy éjfélkor száll le a gépe, addigra csillogott a lakás, és én is tipp-topp voltam.

De volt olyan, hogy a húgom átjött tanulni, akkor valahogy sokkal gördülékenyebben mentek a dolgok, csak mert nem voltam egyedül :)

2013. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ilyesmi akkor kezdődött, amikor céltalan lettem. Motivációkat kell keresned, baráti társaságot, megmozdulni és ÉLNI. Tengsz-lengsz, depizel kicsit, múlatod az időt. Rámegy jó pár hét, hónap, rosszabb esetben év, és nem éltél. Nem élvezted az életed. Csak eltelt. Tudatosítsd a problémát még időben, mert pocsékolod a drága, egyszeri időt! Tűzz ki célokat, bontsd részletekre, és valósítsd meg. Önuralom kérdése. Ha szakmai segítség kell, keress fel pszichológust! De ne hagyd annyiban, ez nem vezet jó irányba! Fiatal vagy, életerős, és annyi fantasztikus dolog van az életben, éld meg!
2013. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azon kívül semmit nem tehetsz, hogy megerőlteted magad. Ez már nem rajtunk múlik.
2013. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha majd elmész dolgozni, nem így lesz, mert akkor nincs választásod, hogy most nem megyek be. Fősuli alatt detto ilyen voltam, mióta dolgozom alapból van rendszer az életemben, és ez sokat segít...
2013. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!