Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akit megcsaltak egy közel 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megcsaltak egy közel 10 éves kapcsolatban először, hogyan viseltétek?

Figyelt kérdés

9 év, minden harmónikusan, aztán szó szerint egyik-napról a másikra. Anyumékhoz mentem haza pár órára, ő fáradt volt nem jött. Aztán ki volt kapcsolva és pont jókor érkeztem vissza. Akkor jöttek ki nagy egymásra borulással az ajtón.

Megaláztatáson kívül üvölteni tudnék az egész világgal. Felépítettünk egy életet, ami neki maradt én pedig itt állok egyedül valahol a világban.

Tudom, hogy nehéz lesz, de aki volt hasonló helyzetben hogyan tovább?


2013. szept. 15. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Ò istenem.A ti házatokból???

Ö látta,hogy te láttad??

Sajnálom!!

Beszéktetek róla??

2013. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, látott, szemben álltunk hárman.

Beszélni? A saját szememmel látott dolgot akarja letagadni, de azért visszaküldött anyuékhoz mindent egy zsákban.

Igazából (lehet rossz hozzáállás), de látni sem akarom.

2013. szept. 15. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Én jól leköpdösném még így utoljára azt a piszok taplót.
2013. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát le akart bukni, úgy néz ki.


Az most lényegtelen, hogy te akarod-e látni, mert ő visszaküldött mindent.


Igen, csaltak meg kb. 10 év után, hosszú idő volt, mire visszanyertem az önbecsülésem, mert hagytam magam lealázni, sokáig ment a huza-vona, sokáig hagytam magam megaláztatni. Amikor kiderült, rögtön penderíteni kellett volna, ő meg szórakozott sokáig én viszont tönkre mentem, de már azért rendben vagyok.


Nagyon szar érzés, szarabb mint mikor csak vége van egy kapcsoltnak, nem tudom kiért, mert már előtte is látszik, hogy valami nem klappol, ő előbb érezte, azért lépett, te még hitegeted magad, hogy csak úgy megtörtént. A megcsalás nem történik, csak úgy véletlenül, sokáig el lehet lenni a posványban, de ha éppen arra jár valaki, akkor valamelyik lépni fog. Tisztességesebb lett volna előbb lezárni, ezért nem bánkódj utána, mert tisztességtelen ember és szóra sem méltó.

2013. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Jobban fáj az embernek, ha nullába veszed. A harag rossz.

2. Ha sírnod kell, sírj! Utána jobb lesz.

3. Beszéld ki magadból.

4. Egy kis ideig maradj egyedül.

5. Az idő begyógyítja a sebeket.


Nyilván sokkal könnyebb ezeket leírni, mint betartani, de ennél jobb tanáccsal nem szolgálhatok.

2013. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az én volt párom többször csal meg, 7évig voltunk együtt. elég sokat elnéztem neki, de belül ugyan úgy fájt. amikor vége lett még utánna kiderült még egy pár megcsalás. hozzá teszem pasi vagyok. néha még most is fáj mikor rágondolok. hogy tehete ezt velem
2013. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
6-os válaszoló.ha már nem vagytok együtt akkor mért fáj még??
2013. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2%

én rengetegszer csaltam meg az összes párom, és jól viselem, semmi bajom nincs.

Soha egyik sem tudta meg, pedig volt hogy a párom mellett 2 másikkal is viszonyom volt.

2013. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8 éves kapcsolatban engem is megcsalt a párom. Akkor ez óriási pofon volt az élettől, és hiába éreztem legbelül, hogy nem azért történt mert a másik jobb nálam, hanem azért mert már régen nem működött jól a kapcsolatunk, nem foglalkoztam mással, csak hogy szabaduljon meg a másik nőtöl és hozzuk helyre ami elromlott. Nem csak a lelkem reccsent nagyot, hanem a női hiúságom is. Hát nem kellett volna munkát ölni a helyrehozásba :) A nőt kipenderítette, mi még egy évet lehúztunk egymás mellett. Semmi nem lett olyan mint volt. Szépen lassan rájöttem, hogy ez az egész attól függetlenül hogy nagyon szép volt és jó hosszú évekig, most már úgy szar ahogy van. Szakítottam. Utána jött több mint egy év, ami arról szólt, hogy újra ki kellett alakítani az életemet. Új lakás, új barátok, új programok, minden egész más lett.

Ma már nem bánom, hogy megtörtént, mert lehet hogy ha nem ugrik ki a nyúl a bokorból még most is ott ülnék az iszapban, és nem ismertem volna meg a férjem.

Szóval fel a fejjel, semmi nem történik véletlenül. Ha nem jó úton jársz, a sors terel arra amerre menned kell. És ha nem veszed az apró jelzéseket, akkor ad egy akkora pofont, amitől ellenkező irányba haladsz.

2013. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7esnek. Mert szar a mai napig. lassan már 1éve hogy vége. van egy csodás fiunk is. nagy szerelem volt, de mára már elmúlt
2013. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!