Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltak. Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Pár napja jutott el hozzám hogy a feleségemet néhány nappal az esküvőnk után megdugta valaki akit ismerek. Ez már kicsit több mint egy éve volt. Baromira ideges vagyo... 2 hete még én könyörögtam neki napokig h bocsásson meg (nem lényeg hogy miért de ennek a nyomában sincs). Egyből neki mentem és leordítottam a fejét ő meg csak sírt. Nem tudtam sajnálni. El akarom küldeni, soha többé nem akarom látni de túlságosan szeretem és nem tudom megtenni pedig rohadtul meg kéne. Nem is merek közel lenni hozzá mert attól félek nem tudnék uralkodni az indulataimon és nem akarom bántani.. így nem tudunk beszélni se. Szerintetek meg lehet ezt bocsátani? Én még nem érzek semmit de gondolom egyszer valamikor el fog múlni a harag vagy legalább csillapodni fog.
2013. szept. 12. 18:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%
Hát... elég görény dolog a feleségedtől, én elhagynám. Nem azért, mert megtette, azt, ha elmondta volna, talán megbocsátanám, hanem azért, mert több, mint 1 év alatt nem sikerült neki bevallania.
2013. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a megcsalás az első helyen áll, mint válóok. Ha ennyire voltál neki fontos, hogy pár napos (!!!) házasság után félrek*rt, akkor lapát... Ez nagyon durva, sajnállak. Remélem, hogy találsz egy normális nőt, mert ez nem nevezhető annak.
2013. szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
79%

Esküvő után egy héttel(!) más dugta.

Hazudott.

Mi a kérdés?

2013. szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
48%

El kell döntened, hogy meg tudsz e bocsájtani vagy nem.

Ha igen,hosszú idő fog eltelni,mire rendeződnek a dolgok, és erőt kell venni magado.nem szabad felhánytorgatni (amit könnyű mondani,de betartani....)ha pedig úgy érzed, hogy nem tudsz megbocsátani akkor felesleges minden erőfeszítés mert ez mindig ott fog állni köztetek,és szép lassan "megölitek" egymást.

Engem megcsaltak. 3 és fél év kellett hozzá, hogy helyrejöjjek,de bízni még most sem igazán tudok.

Döntsd el, hogy mi az erősebb.A szeretet, a szerelem,a tisztelet, vagy a csalódottság a fájdalom,a megbántottság....

Nálunk gyerek is van.csak miatta döntöttem úgy, hogy kap még egy esélyt,de sosem lesz már az igazi.Valami meghalt bennem pedig szeretem,ő is szeret,de ez nem az,ami előtte volt.

2013. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
74%
Pár után ilyet tett? És azóta ki tudja mit csinál? És el sem mondta...
2013. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Mindennél jobban szeretem és ő a legfontosabb ember az életemben. Bármit fog tenni mindig is imádni fogom de ezzel nem tudok mit kezdeni. Nagyon szíven ütött. Nem is gondoltam volna soha. Simán titkolni tudta volna életünk végéig.
2013. szept. 12. 18:29
 7/40 anonim ***** válasza:
74%

Nézd akkor így:

ő nem szeret, mert megcsalt

hazudott, szóval ki tudja, hány eset volt még

nem tisztel

semmibe vesz

megaláz


Tudnál vele lenni? Nem azon kattogni, hogy igazat mond e, vagy nem e éppen mással dug?

2013. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom én sem hogy meg tudnék-e bocsájtani.
2013. szept. 12. 18:31
 9/40 anonim ***** válasza:
33%
Figyelj, ha szereted és a megcsalással együtt tudod továbbra is szeretni, idővel bízni blabla, akk adj esélyt. Ha nem hagyd el, bár ezt később is megteheted ha nem tudod feldolgozni.
2013. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%

A szeretet nem ér semmit ha nem viszonozzák.


1. megcsalt

2. hazudott



Aki 1 héttel az esküvő után képes félrelépni, akkor az szerintem nem csak egyszeri alkalom volt.

2013. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!