Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti milyen következtetésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen következtetésre juttok az alábbi mondatból?

Figyelt kérdés

Azt mondta a férjem, hogy nem mozgatja más nő, csak én.

Az előzmény több hónapnyi veszekedés, részemről gyanú és féltékenységi jelenetek, részéről bizonygatás, hogy nincs senki. Ezt pedig tegnap mondta, nem kérdésre, nem is erről beszélgettünk, csak úgy mondta.

Szeretném azt gondolni, hogy ez azt jelenti, hogy csak én kellek neki, mindenféle értelemben. Szerintetek?


2013. okt. 29. 11:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%

beteges vagy...szted egy férfit nem izgat más nő?

mikor arra van biológiailag programozva, h minél rövidebb idő alatt minél több nőt megtermékenyítsen...ezért a sok megcsalás is.

csak némelyik egyed a férfiak közül képes alkalmazkodni az éppen aktuális társadalmi viszonyokhoz és eszerint élni, de ez nem azt jelenti h ne motoszkálna benne a gondolat:)

2013. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

1-es, hidd csak ezt, ha neked nem jutott jobb...

Kérdező, akár igazat is mondhatott a férjed, a kérdés, hogy te miért féltékenykedtél? Ha annyira csak te kellesz neki, hogy-hogy nem érzed/érezted?

2013. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
19%
Abszolút egyet értek az 1-sel. Amúgy felesleges féltékenységi jeleneteket rendezni, meg feszkót csinálni, mert ha meg akar csalni, úgy is meg fog. Max nem tudod meg. Örülj neki, hogy ezt mondta, mást nem tehetsz, mint hiszel neki. Ha meg valami kiderül, vagy bevallja, hogy van valakije, akkor már lehet beszélgetni a dolgokról.
2013. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
4%

2es

te még nagyon fiatal kislány lehetsz és a mesékben hiszel, gondolom még nem volt komolyabb kapcsolatod, ahol ált mindig van egy megcsalás is...és még kitudja mi, nem számolnak be mindenről...

2013. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon tévedsz, nem vagyok kislány, és naiv sem.

Ellenben hosszú, jól működő párkapcsolatban élek.

2013. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

4-es:

Hidd el, tényleg nem mi tehetünk róla, hogy neked nem jutott jobb.

Vannak hűséges férfiak, nem is egy.

Nőként az ő nevükben kikérem magamnak a soraidat.

2013. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
nem is nő vagyok...vmit félreolvastatok....én a férfiak nevében írtam!
2013. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

Én ezt úgy értelmezném, hogy nem akar megcsalni, és nem tette meg. Most azon lehet vitatkozni, nyilván minden pasi felizgul, ha egy nagyon jó nő rámászik, itt nem a fizikai dolog a lényeg, hanem, hogy tud-e nemet mondani...


Vannak pasik akik a legyet is röptében, de vannak olyanok is, akik képesek nemet mondani, mert a családjuk racionálisan fontosabb egy numeránál. Szerintem ha egy pasi nem tud parancsolni a farkának, az nem normális férfi, hanem gyenge. Ha mindig mindenki azt tenné, ami ösztönösen jól esik neki, akkor szegény hivatalnokokat naponta agyonvernék, hogy csak egy példát mondjak, mégsem verjük őket, mert sz.r a rendszer és lassú az ügyintézés.

2013. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

7-es:

Akkor viszont gratulálok, és továbbra is kikérem magamnak amit írsz. Nem az háborít fel, hogy te ilyen vagy, mert nem lehetünk egyformák. Valakinek ilyennek is kell lenni.

A bosszantó az, hogy általánosítasz.

2013. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
1%

vannak hűséges férfiak???

aha...vhol valamelyik holivudi filmben, bár már ott sem menő a téma, mert akkor nem lehetne drámát csinálni....

az összes haverom félrekafircol....de én hű vagyok azért:)

2013. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!