Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnál hozzá, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, hogyha a férjed így cserben hagyna?

Figyelt kérdés

Ma reggel elindultam otthonról vidékre és ott közben lerobbant a kocsim. Egyszer csak menet közben leállt és onnantól kezdve nem indul be. Felhívtam azonnal a férjemet, hogy csináljon velem valamit. Erre közölte, hogy neki a f..za kivan már a rossz kocsimmal és oldjam meg ahogy akarom és rámtette a telefont. Visszahívtam és csak annyit mondod, hogy ne hívogassam hanem oldjam meg és megint kinyomta. Onnantól kezdve nem is vette fel a telefont! Aztán hívtam barátnőmet aki otthon volt, hogy a neten nézzen nekem autómentőst aki eljön értem. Szerzett is és eljött értem egy autómentős ember. Nem tudtam a kocsit hova vitetni mert én nem ismerek szerelőket az ilyeneket mindig a férjem intézi úgyhogy hazahozattam a kocsit magammal együtt. Férjem egy olyan órával ezelőtt hazajött ebédelni én meg ugye számon kértem, hogy miért hagyott így cserben. Azt mondta, hogy neki már elege van a kocsimból mert egy rakás vacak az egész. Jó tényleg sokat kell javítani, dehát ez van. És, hogy ő neki erre már se idegrendszere se pénze. Mondta, hogy mostmár kínlódjak vele én. Meg azt csinálok amit akarok. Jó mondom, köszi szépen. Aztán mondtam neki, hogy vigye már el szerelőhöz mert én nem is ismerem őket. Aztmondta ő azt is lesz..rja oldjam meg úgy ahogy akarom. De azt mondta, hogy holnapig nem tüntetem el a háztól a kocsit akkor befogja zúzatni vagy pedig felfogja gyújtani. Meg, hogy ő hozzá mostmár ne is menjek kocsi ügyben mert sz..rik az egészre.


De hogy hagyhat már így cserben? Hogy lehet ilyen?:( Most mit csináljak?


2013. okt. 29. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
44%

Neki nincs pénze??


Van házasságiszerződésetek, hogy ennek a mondatnak van realitása?


Nem hiszem,mhogy nektek ez az egyetlen problémátok a házasságotokban...ez már csak folyománya mindennek.

Nem tudom, mert nem élek benne, hogy helyre lehet-e hozni még a kapcsolatotokat, de én így ilyen formában nem maradnék együtt egy emberrel sem.

2013. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baj a házasságunkban.

Csak ő mindig is utálta a kocsimat:( Állandóan szidja mert, hogy szerinte egy vacak. Szerintem meg nagyon aranyos kis kocsi. Mindig azzal szekál, hogy vegyünk már nekem egy másik kocsit, de én nem akarok mert ezt szeretem, de nem tudja megérteni!

2013. okt. 29. 14:40
 3/91 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nálatok nem csak a kocsival vannak elég nagy problémák, hanem a házasságod a végét járja.
2013. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
72%
Ha olyan sokat kell javíttatni az autódat, akkor miért nem tudod magad intézni az autómentést, a javíttatást? Nyilván számtalanszor lerobbantál már, olyankor mindig a férjedet rángattad oda? Lehet, hogy nem csak a kocsidból, hanem a teszetoszaságodból is elege lett. Legyél talpraesettebb.
2013. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
84%

Édes Aranyom!

Nő létemre igazat kell adjak a férjednek.

Ő jót akart neked, akart egy rendes kocsit, de te csak hajtod ezt a hányinger "De ez olyan cuki" szöveget... Erre idővel nekem is az volna a válaszom, hogy akkor ba...ál magad. Én is rohadtul unnám, ha tőlem várnád a problémák megoldását, miközben az egyetlen járható utat elveted.

Azért azt még meg kell jegyeznem, hogy elég életképtelennek tűnsz...

2013. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
91%
ennek előzményei lehettek ... méghozzá elég rendesen
2013. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
80%

Elég nagy taplóság a férjed részéről amit csinált. Nekem is úgy tűnik, hogy valami baj van a házasságotokkal. De tegyük fel, hogy nincs, hiszen azt írod.

Ő nem, érti meg, hogy te szereted azt a kocsit, te pedig nem érted meg, hogy a kocsid egy sz..r. Drasztikusak a férjed eszközei, de vagy szervízeled te az autót, vagy vesztek másikat. Lehet, hogy tényleg annyira utálja az autódat, hogy nem akar vele többet sz..rakodni, és mivel te ezt nem értetted meg, hát megérteti magát így.

2013. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
92%
Osztom #6 véleményét. Nyilvánvalóan nem ez volt az első eset, ő már rég lecserélte volna, mert a sok javítás csak eszi a pénzt és az ő idejét (mivel te képtelen vagy megoldani a problémáidat a kocsival), ő pedig besokkallt. Ha annyira cuki az a kocsi, akkor foglalkozz vele te és ne b..sztasd a férjedet. Teljesen igaza van.
2013. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt mondom, ez csak a következménye valaminek. Mondjuk kinek mi számít, én ebből nem csapnék nagy patáliát,megoldanám,
2013. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
89%

Az hogy nő vagy még nem ok arra, hogy ilyesmit ne tudj elintézni.

Ha annyira ragaszkodsz a kocsidhoz az a minimum, hogy te intézd a szervizelését és ne a férjed ugráltasd.

Gondolom eleinte segített, de mivel nem akarsz megszabadulni a megbízhatatlan autótól, úgy van vele csinálj amit akarsz.

2013. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!