Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klaus7 kérdése:

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy maffiózó a férjed? Gyermekeid apja. Hogyan reagálnál?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 21:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Baromira megruháznám a felelőtlensége miatt.
2013. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Mglepődnék, ha nem vettem volna észre pár hónap után...
2013. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
A gyerekkel együtt egyik nap szó nélkül eltűnnék, de úgy hogy senki se tudja, hol vagyok. Senki se találhasson meg. Eltűnés előtt pár hónapot szánnék arra, hogy tökéletes legyen az eltűnésem. Pl: go külföld, csak ugye pénz is kell stb.. tennék félre pénzt magamnak minden hónapba, és ha minden tökéletes pikk-pakk egyik percről a másikra eltűnnék.
2013. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Hát... nekem egy ismerősöm az. Néhány éve többször rálőttek, de túlélte. Soha életében nem dolgozott, az apja rendőr volt. Luxus körülményerk között élnek, a felesége se dolgozik. Hogy mit mondanak egy szem fiuknak, elképzelni sem tudom. Ők a feleségével erre rendezkedtek be. Én biztos nem tűrném. Nem tudnék állandó rettegésben élni. Elhagynám.
2013. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%
segítenék neki. Mindenben.
2013. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%
5 Aha, iszonyatosan segitőkész vagy. No és ki neveli fel a gyerekeidet akkor, ha a kedves édesapa volt olyan felelőségteljes, hogy ebből az "iparból" óhajt pénzt szerezni? és reszkírozza azt, hogy a gyermekei ismerjék az apjukat.
2013. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a meg nem nevezett népcsoport ezen ágát, így ez az eshetőség ki van zárva!:)
2013. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve, hogy hosszú évek alatt (házasság, gyerek) csak kiismerem már a választott férfit (én!)!
2013. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Maffia MO-n? :))) Azokra a melegítőgatyis bűnözőkre gondolsz a nagy mercikkel és fuxxal a nyakukban? :DDD Még ha azt írnád, hogy bűnszövetkezet tagja... nem röhögnék :)
2013. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
és akkor eddig hazudozott neked?akkor miért nem ez a kérdés inkabb.
2013. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!