Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te mit szolnál ha a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szolnál ha a férjed úgy viselkedne mint egy állat és megütné a barátnődet?

Figyelt kérdés

Én nem térek napirendre a mai viselkedésén!

Délután kicsit csavarogtunk a barátnőmmel aztán eljöttünk hozzánk még egy kicsit beszélgetni. Kocsival voltunk és beálltam a garázsba ahol a férjem motorjai is vannak. Kiszálltunk és barátnőm felült az egyikre. Hülyéskedett, motorversenyzőset játszott. Tudom gyerekesen hangzik, de mindenki szokott ökörködni néha nem? Aztán az lett a hülyéskedés vége, hogy a barátnőm eldőlt a motorral. Erre kijött a férjem a kijött lakásból. Mikor meglátta, hogy mi történt akkor már ordított mint egy sakál. Aztán a barátnőmnek adott egy hatalmas pofont! De akkorát, hogy összeesett a barátnőm! Aztán a karjánál fogva gyakorlatilag kidobta a házból! Aztán mi is ordítoztunk egymással. Elhordott mindenféle idiótának meg le r...ncozott. Aztán a barátnőm után mentem és hazavittem. Szegény nagyon kibukott. Aztán hazajöttem és folytattuk a veszekedést a férjemmel és végül engem is majdnem megütött. Nem ütött meg, de láttam rajta, hogy nem sok választja el tőle.

Ez volt az első ilyen esett. Igazából veszekedni se szoktunk, de ma úgy viselkedett mint egy állat!

Na is tudom mit gondoljak! Ez megbocsájtható bűn egyáltalán? Ellehet ezt felejteni?


2013. okt. 27. 21:41
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon agresszív.. ha ennyi miatt ezt csinálja, és téged is majdnem megüt, esélyes ,hogy később ez rosszabb lesz sajnos. Mondd meg neki, még egy ilyen, hogy látod rajta, majdnem megüt, vége a házasságnak. Az elején légy kemény, mert ha nem teszed később már nem tudod megtenni.
2013. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
68%

Azta :( Hát, én kb elhagynám, hiszen ilyet agresszív vadállat csinál, ki tudja, legközelebb te leszel elverve :( A barátnőd mit mondott? Lett valami baja?

A férjed sose csinált még ilyet? Esetleg lett kár a motorban ami miatt ennyire bedühödött? Minden rendben volt köztetek?

2013. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez nem az a könnyen elfelejthető dolog. Eléggé agresszív a férjed. Ha ordítozni kezd a barátnőddel a motorja miatt az egy dolog, bár szerintem meglehet beszélni az ilyet is, de a többi az már nagyon sok. Én például nem ütnék meg egy nőt akkor sem ha véletlenül kárt tenne a járművemben. Az is lehet ha normálisan megbeszélte volna a dolgot a barátnőddel a barátnőd magától kifizeti a kárt ha esetleg lett valami baja a festésnek vagy valami.
2013. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
72%
A férjed megszállott motorozó? Mert vannak ilyen elborult agyú emberek.. Ha eddig ilyen nem történt, szerintem nehezen és hosszas beszélgetés után megbocsájtható.
2013. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
67%
Én nem írok hosszú monológot, csak egy megjegyzésem lenne: "Ez volt az első ilyen esett" - Ne áltasd magad, hogy ez volt az utolsó is!
2013. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
80%
Ezt holnap tiszta fejjel beszéljétek meg.
2013. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 acelsziv ***** válasza:
68%
és miért mentél hozzá egy állathoz? Mellesleg a barátnőd helyében elmennék látleletet vetetni és fel is jelenteném a férjedet.
2013. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
72%
Szerencsétlen csaj :( Könnyen lehet hogy te leszel a következő, aki ilyen agresszív állat bármikor megcsinálhatja ezt megint. Gyereket ne szülj neki lehetőleg.
2013. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Az a fő baja neki, hogy ez nem egy "sima" motor.

Egy Ducati Desmosedici RR (ha jól írtam). Ilyennel versenyeztek a MotoGP-ben. Méreg drága és erősen limitált kiadású. Talán ezerpárszáz darab van belőle a világon.


Na de akkor is!


Egyébként még soha nem volt ilyen agresszív. Ez az első esett!

2013. okt. 27. 21:53
 10/54 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert drága a motorja, nincs felhatalmazva, hogy megüssön akárkit.
2013. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!