Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nyitott házasságban élek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyitott házasságban élek valakivel akkor azt is tudnom kell, hogy a férjem kivel csal meg vagy azt nem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

"kell"???

Basszus, már a nyitott házasságban élésre is van külön törvény, hogy meg van szabva, olyan helyzetben mit "kell"? :P

2013. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a páromnak vannak női de nem tudom kik azok. Szerintetek tudnom kell?
2013. okt. 29. 18:36
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
De most komolyan: ha nem tudod, megbírságolnak? Vagy mi?
2013. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
nyitott házasságban nem csal meg. Jól érzi magát mással is rajtad kívül, de nem csal meg, hiszen te beleegyeztél.
2013. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Minek akarod tudni, hogy utána szomorkodjál, hogy jobbak talán nálad.
2013. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ti döntèsetek,denyitott hàzassàgban nins megcsalàs
2013. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell, ha mondjuk egy idegen. De ha a szomszéd asszonnyal, vagy a postással lenne kapcsolata, azt nem ártana tudnom. Sokat nem változtatna a dolgon, de akkor véletlenűl sem mondanék olyat, hogy de sokáig dolgozott tegnap a férjem. Mert Ő tudja, hogy nem igaz, mert nála volt. Szóval csak a hülye szituk elkerülése végett, és hogy

ne hozzam magam kellemetlen helyzetbe.

2013. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az egyik nője a kolleganőm de a másikra is kiváncsi volnék.
2013. okt. 29. 18:56
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Hú de gàz
2013. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

hát én lényegében nyitott kapcsolatban élek a volt barátommal. 3 évig voltunk együtt, imádjuk egymást a mai napig, szakítás után konkrétan a baráti társaság egyik fele engem, a másik fele őt pátyolgatta. aztán újra összefújt minket a szél. azért szakítottunk, mert túl fiatalon jöttünk össze, viszont mint kiderült, mindketten a másikkal akarjuk leélni az életünket. szóval most nem vagyunk együtt, de közben mégis. mindketten randizunk, én pasizok, ő csajozik, de közben heti 4-5-ször simán találkozunk. az egész marhára feldobta a kapcsolatunkat, sokkal jobban várjuk azóta a találkozásokat, fellendült a szexuális életünk is (egymással is:)). az egyetlenegy dolog, amit kikötöttem, hogy nem akarom tudni, hogy mikor hol kivel. persze az ilyenre sokszor ráérez az ember, de nem akarom elkezdeni gyűlölni egyik ismerősömet vagy nem ismerősömet sem csak azért, mert Vele volt. úgy tudja mindenki, hogy külön vagyunk, nincs értelme utálkozni. csinálja, én is csinálom. csak ne tudjak róla.


viszont ez az egész csak az én sztorim. egy nyitott kapcsolatban nincs olyan, hogy mit kell és mit nem. a nyitott kapcsolat annyira definiálatlan, hogy teljes egészében a felek határozzák meg a "szabályokat". ha te tudni akarod, kikkel van együtt a férjed, kérdezd meg, de szerintem fölösleges.

2013. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!