Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy házasságban hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házasságban hónapok óta nem volt szex, mivel egy hatalmas probléma nyomasztotta a feleket ami közben megoldódott, hogyan lehet egymáshoz újra közeledni?

Figyelt kérdés
Sajnos már tabutéma lett a szex...de most mivel megoldódott az egyéb probléma szeretném újraépíteni a házasságot.
2013. nov. 2. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
pl mikor fürdik, kapcsold le a lámpát és vigyél be egy gyertyát és ülj be mellé a kádba (már ha elfértek ketten :) ) onnét már egyenes út a szex... ha elhárítja akkor más probléma is van még... (bár az is lehet h egyszerűen fáradt, de akkor utána próbálkozni fog ő is sztem...)
2013. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Randizzatok, ugyanúgy mint amikor megismerkedtetek.
2013. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem egy vacsora, gyertyafényes közös fürdőzés sok mindent megoldhat. Vagy találj ki egy jó programot a hétvégére.

Bár nem hónapokig, de nekünk is volt egy probléma miatt, hogy kicsit több mint egy hónap kimaradt. És nem volt annyira könnyű visszalendülni.

2013. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az első alkalomtól tartok...mintha szűz lennék 11 év házasság után.
2013. nov. 2. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Hát nem tudom milyen házasság a tiétek, mi az a nagy probléma. Én 16 éves koromban ismertem meg a férjem, most 25 vagyok 6 éve házas,5 éves a kislányunk. Iszonyú időszakokon mentünk keresztül, (ketten is, de akkor is amikor megjött a pici) de a problémákban még jobban összefogtunk és most egy erős pár lettünk. A férjemet a mai napig öleléssel várom haza, szex minden héten minimum 4-szer..


Próbálj meg olyan dolgokat h veszel neki sexy hálóinget, vagy küldj neki szerelmes sms-t, rengeteget bókolj neki és kezdd el a szexet este.. Szóval kezdeményezd a dolgokat.. Én ennyit tudok tanácsolni.

2013. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A férjem 41 ,én 38 évesek vagyunk,hosszú lenne leírni

a konkrét problémát .

2013. nov. 2. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen.


Végülis úgy rázódott helyre a dolog, hogy lassan próbálkoztunk, több időt fordítottunk egymásra. Pl. egy kis bor, masszázs, forrófürdő együtt, jó zene, eselteg egy-egy napos romantikus program (séta, vacsi, termálfürdő, szauna, stb.). Nem ment gyorsan, eleinte csak 1-2 heti 1x, aztán jobban belerázódtunk, megszoktuk.


Mindketten féltünk tőle, hogy a saját frusztrációnk miatt "elrontjuk" az együttléteket, és amikor ez megtörtént, az csak még több félelmet okozott. Sok idő volt megint feloldódni és nem aggodalmakkal kezdeni neki az intimitásnak, de sikerült szerencsére.


Sok sikert kívánok nektek is!!

2013. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
csak bújj hozzá, hidd el, minden adja majd magát :)
2013. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is volt ilyen. a megoldásunk az lett, h beszélgettünk telefonon kb 2 órát,és szóba került, hogy milyen volt régen, miért más most, és mi lenne a jó. a telefonban az volt a jó, hogy nem láttuk a másikat, és olyasmik is kijöttek belőlünk, amik személyesen sosem. az eredménye az lett, hogy mindketten vártuk már, hogy hazaérjen...
2013. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok-sok gyengédség, de tilos erőszakolni a szexet.

Először a gyengédséget kell újraépíteni, hogy természetes legyen, hogy törődtök egymást testével, hogy odafigyeltek a másikra. Nem kell semmit elsietni. Üljetek le este együtt, de még nem kipihenten az ágyra, beszélgessetek, szánjatok Időt egymásra. Szépen lassan beérik majd.

2013. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!