Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom úgy félt engem mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom úgy félt engem mintha a kislánya volnék! Egyedül sehová nem enged el. Ti mit gondoltok erről? 25L.

Figyelt kérdés
Volt egy időpontom, de ő nem tudott elvinni, engem meg egyedül nem engedett el biciklivel mert most már délután 5kor sötét van. Néha úgy félt hogy már az idegeimre megy!
2013. nov. 4. 11:39
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem enged el? Rádzárja az ajtót, vagy mi?


Egyébként röhejes, szakítanék.

2013. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
67%

"engem meg egyedül nem engedett el"


És te szót fogadtál? Akkor nincs probléma, ő a gazdi, te meg a kutyus.

2013. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha így akarod leélni az életed, csak rajta!
2013. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy nem? Tudod mikor kérném az engedélyét... Nem az alárendeltje vagy a kapcsolatban, hanem egyenlő társa. Kicsit gondold át ezt a kapcsolatot.
2013. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
El életképtelenedhetsz, ha ez így megy tovább.
2013. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Félt hogy valami baj ér, sötétben, elüt az autó, vagy elrabolnak... jelenetet rendezett, én meg nem akarok veszekedni vele inkább elmegyek mikor neki is jó lesz....
2013. nov. 4. 11:54
 7/51 A kérdező kommentje:
Még nincs jogsim, mindenhová ő visz el....
2013. nov. 4. 11:54
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normàlis es csak rosszabb lesz, mèg most időben lepj ki, ez így nem egy egeszseges kapcsolat.
2013. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Engem is félt a párom, de ez inkább úgy nyilvánul meg, hogy ha nagyon későn (azaz kb. este 10 után) érnék haza valahonnan, akkor inkább értem jön, ne mászkáljak egyedül De télen, ha hideg van és már sötét, akkor akár korábban is, mert neki így van meg a biztonságérzete. Engem ez nem zavar, mikor összejöttünk, tudtam, hogy aggódós. De a lényeg: soha nem tiltaná meg, hogy bárhova is elmenjek! Ha aggódik, akkor értem jön, de soha nem korlátozna, nem is hagynám.
2013. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem félt valójában, hanem birtokol.
2013. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!