Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom szerint én hülye vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szerint én hülye vagyok amiért előbb bevásárolok és a csekkekre nem nagyon marad pénzünk. Van olyan, hogy pár számla nincs befizetve. Mit gondoltok, mi a megoldás? Pedig csak kaját veszek.

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 15:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi a bevételetek, nagyjából mekkora összeget tesznek ki a számlák?

Enélkül tényleg csak vaktában lehet lövöldözni.

Lehet, hogy túl drága ételeket vásárolsz és ott folyik el a pénz. Lehet, hogy a keresetetekhez képest drága lakást/autót próbáltok fenntartani.

2013. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ mennyi ideig maradnak el a számlák.

30 nap csúszás belefér,azért nem szólnak a szolgáltatók.

Lhet sakkozni a számlákkal,én is van,hogy tologatom,főleg télen,nyárig folyamatosan 1 havi csuszásban vagyunk,de belefér.Enni kell.

2013. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%

Hát amíg többre jönne ki a kiadás, mint a bevétel, addig igazi megoldás nincs. Vagy nagyon olcsót és nagyon keveset eszel, vagy tologatod a számlákat.

Erre csak a plusz pénz jelent megoldást.

2013. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Rakd félre a csekkekre valót, a maradékot oszd be kajára.

Így tudod, miből mennyit vehetsz, véletlenül sem fogsz úgy tűnni, mint aki pazarol.


Ha ennyire szűkös a jövedelem, minek a nyagybevásárlás?

Szerintem is fontosabb, ha egy mód van rá, ne legyen kifizetetlen rezsi csekk, mert az csúnyán visszaüt.

2013. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%

Lista:

bevétel

kiadás

először a csekkek

aztán miket veszel? téliszalámit? mert az luxus!

2013. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hülye vagy. Nálunk alap, hogy levesszük hónap elején a pénzünket, és költség vetünk, addig egy forintot sem költünk a pénzből.

Illetve igazából a számlák kb. minden hónapban fixen ugyanannyi pénzt visznek el (van egy listám, tételesen minden rajta van), ezekre is félreteszem a pénzt egy borítékba, egy másikba a bérletpénzek kerülnek, egy harmadikba pedig a tisztálkodószerekre/tisztítószerekre szánt pénz az adott hónapban (ez az egy, ami változik igazából). Ami ezen felül marad, az megy ételre, meg minden másra (ruha, cipő, szórakozás).

2013. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Mi is sakkozunk a számlákkal, mint sokan mások, de ésszerűen, és azokat fizetjük be mindig elsőként, nem rohanunk költekezni, és nem vásárolunk hülyeségeket. (6-os voltam)
2013. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Az én fizetésem 60000 forint, párom szociális segélyen van ami 30000 forint plusz alkalmi munkák. A rezsi általában 20000 forint télen 50000-55000 forint. Nekem van áhitelem más hitelünk nincs.
2013. okt. 4. 15:32
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
Számláról intézek mindent szinte, onnan vonják le a számlákat. Tehát figyelnem kell, hogy legyen pénz a számlán ha le akarják vonni. Egyébként elsők a számlák. Ha túl sok le kell faragni belőle, pl. internetszolgáltató csere, kisebb tv csomag stb, telefon előfizetés lemondása. Mi a párommal összesen kb. 3000 forintot költünk telefonra, úgy hogy neki van egy előfizetése ami 2500 forint kb. én töltöm a mobilom, de havi szinten 500 forintnál többet nem beszélek le róla, mert csak információcserére használom, illetve a párom telefonját használom ha van valami nagyobb telefonügyem. Ha csevegni akarok ott a skype, stb. Minimális vizet próbálunk használni illetve áramot, energiatakarékos izzók, új gépek, mosni csak akkor mosok ha tele a gép akkor is sok mindent öko programon, pl. a pólókat elég azon, pulcsikat, mindketten szellemi munkát végzünk, nem leszünk koszosak, csak max. testszag stb. Fűtéssel is spórolunk, csak éjjelre fűtjük a lakást illetve ha itthon vagyunk stb. Szóval mennyi a kiadásotok a rezsire egy hónapban, miből tudtok lefaragni, illetve mennyi az összbevétel, először a rezsit fizesd be, menj át a szolgáltatóknál kedvezményesebb csomagba és spóroljatok, rengeteget lehet spórolni a telefonnal is eleve.
2013. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
66%
Párod nem is keres munkát?
2013. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!