Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan no, feleseg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan no, feleseg, tars, akit szules utan a parja nem tekintett nonek, csak anyanak? Lehet ezen valtoztatni?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nincs szex, de ezenkivul minden a regi.Ez viszont engem nagyon zavar, mert az alakom teljesen olyan, mint szules elott (nagyon vigyaztam a terhesseg alatt es utan is, rendszeresen sportolok, egeszsegesen eszem stb.), a parom nem volt bent szulesnel, mert en nem akartam, bar, annyira O sem eroltette (szerintem jobb ez igy).Erzelmileg ugyanolyan minden, mint elotte, ugyanugy magahoz olel egesz ejszaka, de amikor rakerdezek, hogy miert nem szeretkezunk, egyszeruen letud annyival, hogy faradt.Persze tudom, hogy ez nem az igazi ok.Ja, es meg mielott valaki azt irna, hogyvan valakije, ezt kizartnak tartom, mert Neki a huseg a legfontosabb, raadasul a nap 24 orajat velunk tolti (csaladi vallakozasunk van), a telefonjat, e-mailjeit barmikor elolvashatom, nem zavarja (bar nem szoktam).Szoval, lehet ezen a szitun valtoztatni?Vagy valas lesz a vege?

2013. nov. 6. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Abból amit elmondtál én is úgy gondolom hogy nem másik nő van a dologban. mert akkor nem ölelgetne éjjel :)


Nincs esetleg köze valahogy a szoptatáshoz, vagy valami más gyerekkel kapcsolatos dologhoz? Esetleg nem akar hozzád érni, mert a gyerek is szopik, vagy bármi ilyen elég röhelyes frusztráció? Férfiak tudnak furák lenni ilyen téren.

2013. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem szoptatok, mert volt ugyan tejem, csak annyira pici sullyal szuletett a babank, hogy az elejen nem birt szopni, tapszerezni kellett, amihez persze hozza is szokott, igy utana mar nem kellett Neki az anyatej sajnos.

Szoval, meg ez sem all fenn.Tokre ugyanaz vagyok, mint szules elott, nem hanyagolom el magam itthon sem, szoval, nem ertem...Szerintem pszichologushoz kene mennie...:)

2013. nov. 6. 18:42
 3/15 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha én írtam volna ki ezt a kérdést, kivéve azt, hogy én felszedtem pár kilót. Viszont erre azt mondja, hogy nem zavarja. Ja, és én szoptatok.

Bocs, válaszolni nem tudok, de én is ebben a cipőben járok.

2013. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló gond, de én rákérdeztem konkrétan, hogy mi a baj, miért nem szeretkezünk. (Már megtanultam, hogy inkább kérdezek, mintsem butaságot feltételezzek, és rágódjak rajta). Egyszerű oka volt, a párom aggódott, hogy nehogy valami baj legyen belőle, mert hát seb volt, és félt, hogy fájdalmat okozna, inkább nem is próbálkozott.
2013. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne, ha rákérdeznél.

Mondjuk nálunk fordított volt a helyzet, a férjem szerette volna, de nekem annyira fájt, hogy nem ment. :( Jó sokáig, és még most sem a régi. :(

Mindent meg lehet beszélni.

2013. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat!Megkerdeztem en konkretan, hogy miert nem, de erre 3-szor azt mondta, hogy mert "faradt", tehat terel, 4-edszerre meg mar nem kerdeztem, mert tudtam, hogy ugyis ugyanaz lesz a valasz...Egyebkent mar attol sem felhet, hogy fajni fog, mert ez mar 2 honapja megy igy, marmint, a 2 elso honapon kivul (azaz szules ota osszesen 4!).Varok meg valaszokat, hatha tud valaki valami jo otletet vagy tanacsot adni...
2013. nov. 6. 22:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nálunk is ez volt, de már a terhesség legelejétől. Szét is mentünk. Majd újra megpróbáltuk a gyerekünk 1 éves korában. 1 év múlva szétmentünk és végleg. Egyáltalán nem ért hozzám. Egyszer sem! Szörnyű volt, nem tudtam feldolgozni. Jelenleg párkapcsolatban élek és visszakaptam a nőiességem. Apukával gyilkosan rossz a viszonyunk. Megutáltam őt amiért nem tekintett nőnek. Nem bánom hogy hotthagytam. Beteg ember az ilyen.

Ha meg akarod menteni a házasságod, vidd el pszichológushoz, mert hogy az ilyen embernek nagy baj van a fejével az 100%!!! Vagy szexuálpszichológushoz! De nekem az a véleményem, hogy ami nem megy magától, ösztönösen, azon egy vadidegen nem fog változtatni.

2013. nov. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt...Haaat, pszichologushoz szerintem tuti nem jonne...Azert adok meg idot Neki, mert megiscsak szeretem, es tudom, hogy O is szeret, de ez igy szerintem sem sokaig fog mukodni...
2013. nov. 7. 18:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Mióta megy ez így?

Utolsó vagyok.

Ne nagyon húzd az időt, inkább tettek kellenek. Mert megszokjátok hogy így éltek és onnan már nincs visszaút.

Nem írok csábítási trükköket mert tudom hogy nem hatnak. Nem ezzel van a gond. És tuti nem is csajozik. Valami történt az agyában. És ez nem jó. Max azt tanácsolom, utazz el vele kettesben. Az enyém azt sem akart...

Szorítok hogy jobban alakuljon mint nekem.

Írj majd hogy mi van, érdekel, mert átéltem!

2013. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2013. nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!