Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez bántalmazásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bántalmazásnak számít?

Figyelt kérdés
A ferjemmel nagyon megromlott a viszonyuk. El akarom hagyni, de az az igazsag, h nincs hova menjek. Nincsen csaladom, nincsen munkam se penzem, igy egyenlore kenytelen vagyok turni. A legalapvetobb dolgokat is kepembe vagja napi szinten, mint pl, o veszi a etelt. En itthon vagyok, mindent megcsinalok, eladatta velem a lakasomat, a penzbol meg kifizettem a tartozasait. Havi szinten szokott megverni, aztan kidob a laksbol ugy ahogy vagyok. Nagyon szegyellem magam a szomszedok elott, el tudnek sullyedni ilyenkor. 4 ev alatt egysze kaptam tole ajandekot karacsonyra, azota semmit. Se egy dicseret, se kedvesseg, se tisztelet vagy figyelmesseg. Hova menekuljek?
2013. nov. 9. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nane egyesület. Ők tapasztaltak ha lehet valamit tenni megmondják.
2013. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nane.hu

És miért adtad el a lakásodat?

2013. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
melyik megyében élsz? Veszprém megye??
2013. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez érdekes, hogy tizenmilliót kért Tőled, aztán felhánytorgatja, hogy eszel...
2013. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#4 - a 15 milliót honnan veszed?
2013. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem írtam tizenöt milliót, tizenmilliót írtam. Azt írta: Eladatta velem a lakásomat, és abból fizette a tartozásait.
2013. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

Hát de mi a fenének adtad el a lakásod??Minek fizetted te az ő tartozásait??Akkor nem gondoltál arra,hogy akár ki is rakhat??Akkor voltál hülye,most már ne jajgass.Menj el a boltba,egyél kaját,jelentsd fel ha bánt a férjed.Ennyit erről.Amúgy el lehet válni így is,akkor részesedést kérsz tőle,azzal,hogy a kölcsönjeit,tartozásait te fizetted.Ennek valahol megvan a nyoma?Szerződést miért nem kötöttél vele??Ennyi eszed nem volt?nyafogni hozz van eszed,gondolkozz inkább!


NE LEGYÉL ILYEN GYENGE!!

2013. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
idióta utolsó
2013. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

#7 - gratulálok, ez igazán segítő hozzászólás volt. Olvass utána az ilyen szituációban levő emberek pszichéjének. Torzul számukra a valóság és ilyenkor már rég összetörték az önbecsülésüket.

Akinek egyben van az önbecsülése, az nincs ilyen helyzetben. Kicsit empatikusabban!

2013. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

és az empátiától jól fog lakni a kérdező, vagy lesz saját fedél a feje felett?


Kérdező, barátnőd nincs, akinél pár napig meghúzhatnád magad? Munkát kellene találnod mindenképpen, utána tudnál szobát (fizetéstől függően kis lakást) bérelni.

és ha megver, és kidob a lakásból, ne te szégyelld magad, mert neked nincs miért.

2013. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!