Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30-40-50 éves házastársaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-50 éves házastársaknál miért nem számít megcsalásnak a csók?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Akik ennyi ideje házasok, azok nem csókolóznak idegenekkel. Az nem csók, hogy rokonoknak,. jó ismerősöknek az arcát puszilják meg.
2013. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Annak számít.
2013. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Annak számít, de már azt is tudják, hogy egy csók miatt nem biztos, hogy érdemes borítani egy életet.
2013. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi idősen is megcsalásnak számít. Az más kérdés, hogy a megcsalt fél beszari és ennyi időt már nem akar kidobni az ablakon, ezért nem lép úgy, mint egy néhány hetes/hónapos/éves kapcsolatban, mert akkor úgy érezné, hogy elvesztegette a fél életét egy ilyen emberre. Ami ettől még igaz lesz, csak hazudnak egyet maguknak is, mert fáj az igazság. Én nem fogadom el, nem is fogadtam el. Aki szeret, tisztel, az nem csinál velem ilyet. Aki meg nem, az mehet, akár 20 éves vagyok, akár 50.
2013. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Annak számít, csak ennyi ideje tartó, amúgy jól működő kapcsolatnál az ember inkább hajlik afelé, hogy megbocsásson egy ilyen jellegű, egyszeri botlást, mint hogy mindent eldobjon, amit közösen felépítettek.
2013. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
mert őrülnek ha nem egymást csókolják. ennyi év után már a szex a másikkal is önkielégitésnek számit.
2013. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Annak számít,csak ebben a korban (általában),hajlamosabb az ember mérlegelni,számításba venni,hogy érdemes a a megbocsájtás felé hajlani,megér e még egy próbát a kapcsolat?


a 18-20 éves párok szoktak általában úgy reagálni,hogy "megcsókoltál mást,te rib..nc?mész amerre látsz,én undorodom tőled!!!"

Bár az is számít,mennyire komoly a kapcsolat,itt sem lehet általánosítani,mindenkinél más a határ....

2013. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem annak számít, de azért 30+ év alatt már bőven összekötheti a két felet annyi szép dolog (nem a hitel :D), ami miatt nem biztos, hogy egyből borítják az életüket. Én sem tenném szerintem, de ez a körülményektől is függ.
2013. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom nem a házasság idejét írtad hanem a felek életkorát! De honnan vetted,hogy nem számít megcsalásnak ebben a korban a csók? Nem értem!
2013. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!