Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik fiatalon találták meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fiatalon találták meg életük párját hogy csinálták? Honnan tudtad, hogy Ő az?

Figyelt kérdés
Nem féltél attól, hogy esetleg rosszul döntöttél és még túl fiatal vagy és hogy talán nem is ő az igazi?
2013. nov. 11. 17:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít fiatalnak...?


Amúgy csak az idő igazol,


ha valaki fél, hogy nem az a igazi, aki a párja, akkor tutira nem az.

2013. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy jó kérdés.Mink már gyerekként ismertük egymást.Együtt jártunk szánkózni....

Aztán én gimis voltam ö középsulis.Egyszerüen a discoban összejöttünk.16,5 volt mindkettönk.

Mostanra házasok vagyunk,két gyönyörü gyermekkel.Ès 32 évesek múltunk. :D

2013. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen ismerkedtünk meg...27 évesen is ugyanúgy(és teljesen máshogy) szeretem,mint akkor.Az meg csak kettőnkön múlik,hogy,harminc év múlva is ezt mondhassuk egymásról..

Mi mindent meg fogunk tenni érte,és nem,nem félek tőle,hogy nem ő az igazi...

2013. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
17 éves voltam, mikor megismerkedtünk. Tervezzük az esküvőnket. Nekem az 5 év alatt még soha eszembe nem jutott, hogy ne Ő lenne az igazi, vagy hogy ki kéne még mással is próbálni, sőt nagyon örülök, hogy így alakult, remélem így is marad.
2013. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok egy 5 éves kapcsolatban és nem tudom,hogy a párom-e az igaz..
2013. nov. 11. 18:02
 6/21 anonim ***** válasza:
24%

Az a baj, hogy akik itt válaszolnak, azok sem biztos, hogy az életük párjával vannak.


Az az életed párja, akivel halálodig együtt vagy. Aki itt válaszol, az még él, még van esély arra, hogy rájön, hogy nem is az élete párjával él.


Nem a válaszolók ellen vagyok, mindenkinek sírig tartó szerelmet és boldogságot kívánok, de ezt a kérdést szerintem 80-90 éves néniknek és bácsiknak kell feltenni, akik biztos, hogy életük párjával élnek/éltek.

2013. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 évesen ismertem meg a férjemet, a bátyám legjobb haverja volt. Persze kiskoromban szerelmes voltam belé, de az a plátói első szerelem volt.

Aztán 16 éves lettem, neki már barátnője volt (több)egy nagy Casanova volt.. Nekem is elkezdődött a pasikkal az élet, de ő valahogy mindig mellém keveredett.

Elvitt bulizni és minden haveromról tudta, h ki micsoda.

Egy ideig úgy éreztem, h csak a bátyám haverja (a legdurvább álmomban se gondoltam volna h valaha én úgy fogok rá nézni mint férfire, mivel kis sz.ros korom óta ismertem nekem ő inkább testvér volt minbt szerelem), csak akkor döbbentem meg, amikor 18 évesen kijött a nyári szünetben külföldre, hogy ne maradjak egyedül a nyaraláson a barátnőimmel és a csajok szüleivel. Na ott kezdődött minden.

Most 28 éves vagyok, van egy kislányunk, közös cég, mondhatom tökéletes a családi életünk.

Azt mondják, hogy akit Isten igazán neked szán, azt még az ördög is utánad tolja talicskán.

Érzed, tehát nem azt érzed mint más srácoknál, hanem egyszerűen érzel egy érzést, amit másnál nem, egy olyan biztonságot egy olyan bizalmat egy olyan szerelmet, amitz nem tudsz megmagyarázni és szavakban leírni.

És be fog jönni :)

2013. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz fiatal alatt? 16 vagy 19 évet?


Én 19 évesen ismertem meg a férjemet, elég hamar tudtam, hogy ő az igazi, akivel képes vagyok bármit átvészelni, aki a barátom, a szerelmem stb stb.

Nem féltem és nem félek most sem, hogy rosszul döntöttem. Ő egy igazi társ akiről sokan csak álmodoznak.

4 éve és 10 hónapja voltunk együtt mikor összeházasodtunk.

Akkor voltam 24 éves.

2013. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

19 évesen ismertem meg a férjemet. Ennek 7 éve, 6,5 éve vagyunk együtt. Nem tudtam, hogy ő az igazi. Fokozatosan alakult ki. De utólag visszagondolva "apró" jelek. Pl. az előtte lévő barátomra azt hittem, ő lesz életem szerelme. Én akkor még szűz voltam, nagyon szerettem, valami miatt mégsem feküdtem le vele 4 hónap után sem. A férjemmel viszont 2 hónap sem kellett, megbíztam benne, össze is költöztünk nem sokkal utána. Szerencsére igazam lett! :)

Még most is félek, hogy mi van, ha valami közénk állhat, de tudom, hogy ő az igazi. Ha én is neki, márpedig úgy néz ki, akkor még jó sokáig együtt leszünk :)

2013. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

18 évesen ismertem meg a vőlegényemet. Egyből azzal hülyültünk, hogy mi majd összeházasodunk... 1 évvel később összeköltöztünk, azóta is együtt élünk, jövőre esküvő...


Szerintem valójában nincs olyan, hogy igazi, hisz sok mindenkire rá lehet mondani, hogy ő a nagy ő, akibe éppen szerelmesek vagyunk. Én/mi azt nézzük/néztük, hogy nagyjából hasonlítson az élethez való viszonyunk (lásd család, pénz, vallás, hobbi), hisz nagyon fontos, hogy 30-40 év múlva is elviseljük egymást és szeressük, amikor már a láng kialszik, és csak a szeretet marad. Szerintem egyet kell értenünk (no persze nem mindenben, mert nagyon sok a vitánk, de hamar ki is békülünk:)) a fontos dolgokban, vagy ha nem, akkor kellő nyugodtsággal kell meggyőznünk a párunkat az igazunkról.

És persze imádjuk egymást. 5 év után is. Talán még jobban is, mint az elején. Úgy érzem, életem minden percét Vele szeretném eltölteni. :)

2013. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!