Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinél hogy van ez hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél hogy van ez hogy egy házasságban mondjuk mindkét fél dolgozik 1 bankszámlára megy a fizetés és a családi pótlék ha van gyerek is akár?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 15:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Ez nálunk természetes. Házasságban MINDEN közös. Ez a normális.
2013. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

Igen, nálunk egy számlára megy.

Én onnan elutalok mindent, amit kell, a többit kiveszem. férjem havonta max egy ötezrest költ, friss zsemléért, kifliért megy be reggel, mikor dolgozni megy. Én vásárolok, főleg én járok autóval, szóval én tankolok. Itt kérem, nőuralom van :)

NEm ám, csak így alakult :)))

2013. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Mindkettőnk fizetése közös számlára megy, a lakossági számlánkra mindketten utaltatjuk az összes jövedelmünket, és abból költünk.
2013. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
Igen mi olyan érdekes ebben?
2013. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

:-DDDDDDDDD


kérdező a gyerek is a bankszámkánra megy ????

nem is tudtam h vannak virtuális gyerekek is

2013. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A párom kézhez kapja a fizetségét.
2013. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
érdekesség: japánban a férj a teljes fizetését hazaadja a nőnek, majd a nő, úgymond zsebpénzt ad neki vissza, amit arra költ amire akar.
2013. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%
Kulon szamlaink vannak,de pontosan tudjuk a masik keresetet,es sok keszpenzt tartunk itthon.Masreszt 8 ev hazassag alatt egyszer sem volt szuksegunk a masik keresetere kiegesziteskent,igy fel sem merult,hogy kozos szamlara utaljuk.Ha valamelyikunk keveset keresne gondolom akkor lehetne ra szukseg.A nagyobb kiadasokat termeszetesen megbeszeljuk.
2013. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Külön számla, külön bankban, de a pénz KÖZÖS.

Az egyik számlát ott nyitottuk, ahol a különböző megtakarításokra kedvezőbb kamatot adnak és az utalás kedvezményes,

a másikat ott, ahol a napi bankolás (kp-felvét, beszedési megbízás) olcsóbb.

Az egyik fizetést lekötjük, a másikból élünk. Lakásra gyűjtünk.

2013. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk nincs közös számla. Házasság ide vagy oda, a közösködés nem jött be egyikünk számára sem, előző kapcsolatainkból már megtanultuk a leckét. Addig, amíg minden happy, addig persze hogy nincsen gond, de ki tudja, hogy a másik ember mire képes a harag esetén. A mai világban, a közös kasszát nem tartom helyén valónak. Külön kasszán vagyunk, mindenki a maga részét fizeti a háztartásból. Nincs súrlódás soha a pénzügyek miatt. Így nem idegesítem magam, ha a harmadik drága cipőt veszi a hónapban, és ő sem szól, ha megint új műszaki kütyüt veszek magamnak. Nincs veszekedés, mert ennek lehetőségét is megszüntettük a külön számla használatával.
2013. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!