Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudtatok róla, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtatok róla, hogy van férfinap? Szoktátok ünnepelni és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Tudom, hogy van, de azt nem, hogy mikor.

Ellenben párommal a nőnapot sem szoktuk ünnepelni, úgyhogy mindegy is :)

2013. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok feminista, se egyenjogúság-harcos, de elég gáz lenne, ha csak nőnap és anyák napja lenne.

A férfiak és apák ugyanolyan fontosak.

Csak mi nők szeretjük, ha el vannak tőlünk ájulva.


Nézzétek meg: a Facebook-on a legtöbb nőket dicsérő, anyákat istenítő megosztásokat nők teszik fel.

2013. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Igen, ezt én is tapasztaltam, második.

Párommal már rég eldöntöttük, hogy nálunk az anyák napja az egyszerűség kedvéért "szülők napja" lesz, egymást meg folyton meglepjük, így nő-és férfinapra külön nincs szükségünk.

2013. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Férfiakat mivel lehet köszönteni? Főznek nekik? Mint mindennap? Kapnak alkoholt? Mint akármelyik nap? Megcsinálják helyettük a házimunkát? Mit?
2013. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszont a nőnapot sem szoktuk ünnepelni.
2013. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
#4 Remélem soha nem leszek olyan megkeseredett, mint te. Ha valaki igazán szereti a férjét, az talál rá módot, hogy meglepje.
2013. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, lesz0pja!
2013. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4. !! Ha nem vagy megelégedve a pároddal, miért élsz vele? Ha meg nem akarod ott hagyni, miért savazod?
2013. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Nincs párom. Ha lenne, nem olyan lenne, akit elkezdek egy fórumon szidni.


Általánosságban beszéltem, mivel nők napján és anyák napján azzal szoktak "kedveskedni", hogy főznek valamit a nőknek, aznap nem kell mosogatni, nem kell szekírozni.


De mivel általánosságban egy férfira a párja főz, pakol és piálni mindennap lehet, nem értem, miben másabb egy sima hétköznaptól.

2013. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De egyébként ez milyen szép, hogy megálmodtál nekem egy rossz kapcsolatot. Az emberek nem csak a picike életükből vesznek példákat, hanem lehet ám társalogni olyan dolgokról is, aminek mi nem vagyunk a részesei.
2013. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!