Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megütöttem a férjem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a férjem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben nagyon feszült vagyok, sok a gondom, és tényleg nagyon ki vagyok bukva. Ma összevesztünk valamin, és ő beszólt nekem (nem olyan csúnyát), ami olyannyira kiborított hogy nagyon durván arcon ütöttem.

És egyszerűen ki vagyok készülve.

Ő elment dolgozni, én meg gyűlölöm magam, hogy hogy tehettem ezt, pedig annyira szeretem és nem is gondoltam, hogy valaha ilyet fogok tenni.

Ő is azt mondta, hogy ezt nem várta tőlem, meg kiakadt.


2013. nov. 22. 13:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
22%
Első reakcióm: hagyd el. Jobbat érdemel. Semmi nem jogosít fel arra hogy megüsd azt akit (elvileg) szeretsz....bár nyilván nem szereted vagy nem tiszteled ha arcul ütöd!
2013. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%
Mikor hazaér beszélj vele, kérj elnézést. Várd a kedvenc kajájával vagy valamivel engeszteld ki. Mond el neki, hogy mostanában feszült vagy xy dolog miatt. Adj neki sok puszit :) csak megbocsájt
2013. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%

Szegénykém...ne gyűlöld magad, az csak tovább rontja a helyzetet.Tényleg durva, de talán ez az a jel, ami már megkerülhetetlen: valami gond van, orvosolni kell. Miért vagy ennyire kikészülve? Nem szabad, hogy az a dolog így megterheljen téged, s ez által a kapcsolataidat, az életed különböző területeit, a házasságodat. Mert rámehet,és te is...


Kérj segítséget, s a férjedtől bocsánatot.


Minden jót neked!

2013. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
7%
Menj el boxolónak!
2013. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
65%
Az ha valakit megütnek, legyen az férfi vagy nő EGYSZER bocsátható szerintem meg. Engeszteld ki, és ne forduljon elő megint.
2013. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszem, hogy bármit tehetnél azon kívül, hogy végtelen kedvesen és nyugalomban viselkedsz vele, a kedvét lesed, és természetesen bocsánatot kérsz. Viszont ez sem fog azon változtatni, hogy eltörtél valamit a kapcsolatotokban, amit visszahozni már nem fogsz tudni. Ha eddig nem tetted meg ezzel az ütéssel, akkor majd hosszú távon fogod elüldözni, mert ha egyszer megütötted, akkor a jövőben is meg fogod tenni. De tényleg, megütni az arcán azt az embert, akivel együtt élsz és szeretsz?? A gyomrom remeg az undortól.
2013. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

6-os:

Hidd el, nekem is... :(

2013. nov. 22. 13:23
 8/39 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes!

Ha ugyan ezt a kérdést egy pasi írta volna ki akkor azt már halálra ítélték volna a nők.

2013. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyen apróság szexel kompenzálható. Térdelj a bejárati ajtó elé és várj amíg hazajön.
2013. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
91%

Együtt éltek! Előfordulhat bármi.

Természetesen, arra kell törekedni, hogy sose forduljon elő, de azért az igen erős követelmény, hogy egy életen át mindent hibátlanul csináljon az ember a másikkal szemben.

Kérj bocsánatot és csináld úgy a dolgaidat legközelebb, hogy ne kelljen megbánnod!

2013. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!