Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kezeljem ezt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Szerelmes a férjem?

Figyelt kérdés

Tanácsokat szeretnék kérni. Ti mit tennétek, ha a férjetek azért járna be hetente egy ügyfélszolgálatra, mert tetszik neki az egyik ott dolgozó nő? Ez nekem nagyon kellemetlen, mert nem egy tipikus idióta a férjem, aki csak úgy leáll udvarolgatni. Intelligens, tanult emberek vagyunk, 2 kisiskolás gyerekünk van.

Tudom, hogy semmi dolga ott, nincs minden héten intézni való dolog csak bejár érdeklődni, stb.

Ti rákérdeznétek, hogy mégis miért csinálja ezt?


2013. nov. 19. 15:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Miből gondolod, hogy azért jár be, mert tetszik neki valaki? Ez biztos? Ha kiderül, hogy tényleg így van, akkor valószínűleg elgondolkodnék azon, hogy mitől ment tönkre a házasságunk, a férjemet pedig elküldeném melegebb éghajlatra. Persze, hogy rákérdeznék.
2013. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Bejár flörtölni egy ügyfélszolgálatos nőhöz? LOL.

Nekem annyira nem világos ez, mert gondolom a nő ott dolgozik, tehát nem ér rá trécselni. Viszont az se világos, ha találkozni akar vele a férjed, miért nem hívja el valahová. De az meg a másik, hogy mi dolga lehetne más tényleg ott?


Szerintem nem ártana megkérdezni erről a férjedet. De szerintem a szerelem elég erős kifejezés arra, hogy a pult két oldalát támasztják.

2013. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mert igazából nincs mit ügyintézni. Évente egyszer ha kell mennem ilyen helyre, mindent neten, telefonon intézünk, mert gyorsabb.

És onnan gondolom, hogy mindig ahhoz az egy nőhöz megy oda, ha más szabad, nem megy oda, inkább kivárja. Magára vállalta a bevásárlást is, hogy előtte vagy utána beugorhasson...

2013. nov. 19. 15:56
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
A férjed minden esetben közli veled, hogy bent volt az ügyfélszolin? Vagy honnan tudod, hogy odajár?
2013. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Megkérdezted tõle, hogy mégis mi az, ami tetszik neki,abban a nõben?
2013. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy unatkozik.
2013. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Elszólja magát. Facebookon is próbálta megkeresni, csak nem találta. Igazából itt jöttem rá, hogy tetszik neki, mert én sem keresgélek csak úgy embereket, akikkel a munkám során, vagy bármi miatt találkozom.
2013. nov. 19. 16:06
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen, hogy rákérdeznék, ha biztos vagyok a dolgomban, hogy csakis azért megy,hogy csak a nõvel beszéljen.
2013. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Ez valami kamu kérdés.

Ügyintézéshez már majdnem mindenhol sorszám kell. Így nem jut mindig ugyanahhoz az ügyintézőhöz.

Honnan tudod, hogy mikor jár be? Követed/faggatod/...?

Hogyan ér rá erre mindig, nem dolgozik?

Honnan tudod, mit keresett a face-n? Az csak egy keresés.

2013. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem kamu, nem írtam le azt sem, hogy milyen ügyfélszolgálat. Egyébként, mivel hasonló helyen dolgozom én is, megsúgom, hogy sorszámos helyeken is lehet ahhoz menni, akihez akarsz, csak oda kell neki szólnod.

A másik, hogy igen volt már, hogy xy ismerős mondta, hogy összefutott ott a férjemmel, máskor meg én kaptam rajta.

2013. nov. 19. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!