Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, milyen tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen tanácsokat tudnátok adni, hogy mit, milyen tulajdonságokat érdemes keresni egy nőben? Saját tapasztalatokat is kérek

Figyelt kérdés
Érdekelne az is, ha esetleg történt veletek valami negatív tapasztalat, vagy olyan házasság amit megbántatok. Szeretném tudni, hogy mi volt ez, mi volt ennek az oka.
2013. nov. 23. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
SAJÁT értékrendednek megfelelő tulajdonságokat...
2013. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%

Előre szólok, hogy lány vagyok, szóval bocsánat a válaszért.

Van egy ilyen pszichológiai dolog, ami szerint azokat a tulajdonságokat ismered fel és értékeled a másikban, amik benned is megvannak. Ez lehet, hogy olyan, ami benned csak egy kicsit van meg, de benne jobban, és ezért nézel fel rá. Szóval kereshetsz bizonyos kritériumok alapján, de szerintem ezt érdemes tudatosítani, mert ezeket fogod tudni értékelni, ez az, ami megmarad.

2013. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Lényegében az első is ugyanezt írta le egy mondatban.
2013. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
legyen szép az arca és husos a feneke
2013. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én csak annyit szeretnék, hogy én látok egy kb 10 év óta tartó teljesen működő dolgot, csak a harmóniát látom benne. tehát akivel valahogy nyugodt szavakkal, nyugalomban megy az élet, tehát nem aggódsz, ha nincs melletted, h mit csinál, vagy nem hozza ki belőled az "állatot" tehát nem leszel tőle ideges, vagy attól amit tesz, mond, és ez oda vissza megvan, tehát a lényeg ahol nyugalom és béke van, az marad is. és az én tapasztalatom szerint ez már a legelső hónapokban látható.
2013. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
belőlem kihozta az állatot, utána nem győzte takargatni a harapásnyomokat
2013. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Gondoltam hogy belepofátlankodik egy nő! Ki se birná
2013. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
:D Jajj, cicus... Nekem mindenbe bele kell szólnom, nem bírom ki, hogy ne osszam az észt. de tényleg, ezért szeretehtnétek is, hiszen ez is egy tipikus férfi viselkedés, nem?
2013. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 zgyzgy ***** válasza:
90%
Ha valaki el tud viselni engem - számomra ez a legnagyobb erény.
2013. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
takarodjatok innen
2013. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!