Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek érdemes lenne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne így összeházasodni?

Figyelt kérdés
Párom egy mezőgazdasági vállalkozónál dolgozik, télen munkanélküli. Májusra tervezzük az esküvőnket, de nem tudjuk jól döntünk e mivel bizonytalan a párom munkaviszonya és így nem tudunk házat venni sőt családot alapítani sem. Ti hogyan oldanátok meg?
2013. okt. 25. 09:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne ház meg gyerek a házassághoz? Tudtommal ezek nem feltételek.


Ha szeretitek egymást, együtt tervezitek a jövőt akkor házasodjatok. Gondolom te is dolgozol, télen sem haltok éhen, laktok továbbra is ott, ahol eddig.


Hány évesek vagyok? Mióta éltek együtt?

2013. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De minek házasdjunk össze, ha nem lesz gyerekünk és házunk. Èn minimálbért kapok amire nem adnak hitelt. Még nem élünk együtt.
2013. okt. 25. 09:21
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem éltek együtt, akkor tényleg ne házasodjatok össze.


A ház meg a gyerek... hát elvileg házasságot nem 1-2 évre köt az ember, ideális esetben van 40-60 évetek "produkálni" a gyereket meg a házat.

2013. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Kellene még egy szakma a párodnak, amivel télen is biztosított a megélhetés. Nem gondolkodott még ezen?
2013. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
én igazán nem akarok beleszólni, de addig amíg nem éltetek együtt, nem szabad összeházasodni
2013. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
98%

Nézzetek más munka után. Tudom ezt így könnyű mondani, de ha a párod télen munka nélkül van, te pedig a minimálbért kapod és ilyen jövőbeli terveitek vannak (saját lakás, család, esküvő stb) akkor ezek megvalósításához bizony pénz kell.


Mondjuk az a másik fele a dolognak, hogy én nem házasodnék úgy, hogy előtte nem éltünk együtt, nem tudjuk, hogy működünk együtt az életben hosszútávon, milyenek a szürke hétköznapok, hogy tudjuk együtt kezelni az anyagiakat stb. Teljesen más valakivel együtt élni, meg teljesen más randizgatni.


Úgyhogy szerintem a jelenlegi helyzetben nem érdemes. Ha rendeződik a munkahely akkor lehet tervezgetni a továbbiakat, de ilyen anyagi helyzetben nincs sok értelme.

2013. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Régen sem éltek együtt házasság előtt az emberek. Párom imádja a munkáját, és harminc éven felül, hova járjon iskolába?
2013. okt. 25. 09:36
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Hová járjon iskolába? Oda, ami érdekli. Tanfolyam, levelező képzés, azt hiszed, 30 évesen már nem tanulhat valaki? Anyám közel 60-hoz végzett el egy számítógépes tanfolyamot, hogy el tudjon helyezkedni nyugdíj előtt!!!
2013. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a te minimálbéredre sem lehet várat építeni. Te is kereshetnél jobb munkát,miért csak tőle várod el, de már baromi unalmas hogy havonta háromszor megkérdezed ugyan azt.
2013. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne járjon, te se keress jobb állást, ne is költözzetek össze, ne legyen se ház, se gyerek.

Csak azt nem értem, minek tetted fel a kérdést.

2013. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!