Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az asszony romantikus napot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az asszony romantikus napot kért tőlem. Sajna most lövésem sincs, hogy merre lehetne menni. Elsősorban Nyugat-Magyarország érdekelne. (? )

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sárvár, Bükfürdő, például. Lehet ajándékutalványt venni a fürdőbe, masszázzsal, belépővel :) Van utalvány, amihez még kávé és süti is jár.

Én ilyent vettem a férjemnek karácsonyra, idén nyáron egy napot sem voltam szabin, most fogunk 3 napot pihenni.

Jó pihenést nektek is!

2013. dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít hova mentek, otthon is tudsz romantikát varázsolni. Wellnessezhettek ti szó nélkül is egymás mellet a medencébe...
2013. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sopron? Hévíz? Veszprém?
2013. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy arra gondolt, hogy menjetek el valahova? Mi lenne, ha valamelyik hétvégi napon ágyba vinnéd a reggelit, a többit rátok bízom, elvinnéd ebédelni, aztán kettesben sétálnátok, vagy olyan programot csinálnátok, amit nagyon szeret, esetleg meg is lephetnéd valamivel.
2013. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

4 Egész évben ilyennek kéne lennie, de ha ez teher neki, akkor ez egy érdekes házasság lehet.


Menjetek el Balcsira, tök szép ilyenkor.

2013. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5, nem biztos, hogy teher neki. Ha nem izgatná az egész, nem valószínű, hogy itt rákérdezett volna.

Nem vagyunk egyformák, nem mindig tudjuk kitalálni, mit szeretne a másik.

2013. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy szép kastély? Én pl. ezt nagyon szeretem: [link] Utána lehet vacsorázni, wellnessezni stb.
2013. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Adventi vásár? :) Itthoni nagyvárosok vagy Bécs? Gyönyörű é romantikus :)
2013. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi Hévízen voltunk és Keszthelyen megnéztük a Festetics kastélyt. Gyönyörű napok voltak, tudom ajánlani!!Ott aztán lehet romantikázni.
2013. dec. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bikalon a Puchner komplexum.
2013. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!