Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hol van az a határ, amíg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a határ, amíg a békesség érdekében érdemes inkább csendben maradni? (folyt. Köv. )

Figyelt kérdés
A páromnak van néhány haverja, barátja, akiknek nagyon más a felfogása, életmòdja, de szereti őket, mert nagyon régi ismeretségek és / vagy mindig lehet rájuk számìtani. Viszont nem tudnak viselkedni és semmi sem "szent" nekik. Pl az egyik az új csajával itt ragadt szenteste késő éjszakáig. A másik pont letojta, hogy kifejezetten kértem, melyik nap várunk másokat, ők ne aznap jöjjenek. Erre csak az lett a vége, plusz a srác irtò szemtelen, neveletlen gyereke is itt volt. Nekem meg tök kellemetlen volt, hogy az unokatesóim több száz km utazás után bolondok házába érkeztek a családi program helyett :/. Mert ìgy a mi gyerekeink is meg voltak vadulva, engem az agyvérzés környékezett. És most én vagyok a hálátlan antiszociális gyökér, amiért kimondtam elég határozottan, hogy elegem van a haverjaiból, minden jó tulajdonságuk ellenére is, és külön fàj, hogy hiába pròbáltam ésszerűen szervezni, le se... A kedves párom meg egész egyszerűen nem akarja felfogni, hogy ennek ìgy nincs értelme. Teszem hozzá, volt már sokkal csúnyább vége is, amikor egyszerre akart vendégül látni sok különböző embert (ő rokonait, haverjait), holott már akkor is borìtékolhatò volt, hogy összeférhetetlen a banda. Álljak ki ilyenek utàn még keményebben a véleményemért, hogy egyszerre csak egy társasàg legyen, és ne várja el a jòpofizàst egyik vagy másik részről sem? Mit tennétek?
2013. dec. 28. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég neveletlen,tuskó lehet az az ember aki szenteste odapofátlankodik vhova..még ha haverok akkor is ez túlzás..meg mi az,hogy megkérted a srácot,hogy ne akkor menjen amikor a rokonaid mennek,és mégis odamegy....hát én biztos azzal a lendülettel dobtam volna ki...nyilván az unokatesóiddal nem minden nap talizol mert írtad,hogy messziről jöttek..gondolom egy nyugodt mondatot nem tudtál váltani velük..mondjuk itt az is megmutatkozik,hogy a férjed milyen önző.....figyelembe se vette a kérésed ő se...azért én felvilágosítanám a fontossági sorrendről..családapa létére nem a haverokat kellene előnybe részesíteni..durva..én ezek után be se engedném a haverjait a lakásomba..
2013. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne kérd szépen, hanem fogd meg a haverod cuccait és hajítsd ki az ablakon. ha másból nem ért...
2013. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy kiakadtam sokszor a haverjaira.Volt pár éve,hogy gyertyafényes romantikus vacsit terveztem,aztán betoppantak ketten éhesen.Én meg nekiálltam durcizni,hogy a kis elképzelt tervezett esténknek annyi.Most ha visszamehetnék az időben másképp csinálnám.Tehát ilyenekből ügyet,biztos nem.De volt olyan Szentesténk is,amikor ferde szemmel néztem,hogy nem kettesben alakult.Idén ennek is örültem volna.Már ott tartunk,hogy inkább elmegy itthonról,legyen bármilyen ünnep is,hogy a haverjaival lehessen.Egyszerűen van aki ilyen.Nem is emlékszem mikor,volt már vagy 1 éve is annak,hogy valakit hazahozott vendégségbe.Azt hiszem emiatt vontam le ezeket a konzekvenciákat.
2013. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!