Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van ha már nincs meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha már nincs meg a tűz? Ti mit csináltok- csináltatok?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. meg volt a lángolás a szerelem, lett 2 gyerek.

most pedig semmi...elkezdett hiányozni a tűz pl.: várom mikor láthatom újra, vagy ilyesmi ...tudjátok mint az elején. de ez már nincs meg...annyira természetes hogy velem van , megszokott, családias.

Ő állítása szerint êrzi még ezt...de én nem.

Biztos hogy nem hagyom el mert szeretem, de ugy érzem ez már nem szerelem. Én nem szeretnék így érezni.

mit csináltatok ilyen helyzetben?

probálkoztunj kettesben , romantikus dolgokkal de nekem nem igazán jönnek be az ilyen dolgok.

Nekem az hiányzik hogy vággyak rá...de ez nincs meg hisz mindig megkapom.



2014. jan. 1. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
A régi hagyományos családmodell szerint a szerelem átnemesedik szeretetté, és egy életen át együtt marad a család. Az új divat szerint elválnak és új szerelmet hajkurásznak a felek, és vagy bejön (egy ideig...) vagy nem.
2014. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
az elsőnek helyes a megláttása.
2014. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs ezzel semmi baj, természetes, hogy egy idő után már nem akkora lángolással nézel rá. Butaság lenne elválni, tudom, ezt írtad is, hiszen a szerelem átalakul valami "mélyebb" érzéssé, ami nem rossz, hanem jó.
2014. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Nálam is volt már ilyen periódus. A szerelem nem olyan, hogy egész életen át folyamatosan tart. Vannak időszakok amikor nem annyira, aztán jön majd megint jobb időszak.


Az előttem szólók már megírták, manapság kevés ember türelmes, elmúlt a lángolás, keres új párt, de a kezdeti lángolás ott sem fog örökké tartani.

2014. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ha ez azzá a "mélyebb szeretetté" alakult volna,amivé kell,akkor a Kérdező is érezné,hogy nincs ezzel baj,sőt,hogy ez jó és hogy ez egy magasabb szint.De attól tartok,ez nem az a kivételes eset.De azért teszek egy próbát,hátha a javaslatommal sikerül megmenteni ezt,vagy egy másik családot.Hátha csak ennyi kell,hogy XY (akár a Kérdező) észhez térjen:


Agykontroll: Tudatosan kell meglátnod/felfedezned újra azt az ember,akibe beleszerettél.Próbáld meg az évekkel ezelőtti szemeddel nézni,tudatosan.Meg kell,hogy lásd!


Meg aki nem idegenkedik az ilyenektől,ezt azoknak ajánlom elolvasni:


Egy Müller Péter könyvben olvastam régen,hogy képzeld el,hogy nincs többé.Hogy egyedül maradtál a gyerekekkel.Ezt a gondolatot teljesen éld át csöndben. Addig amíg el nem borítja a gyász a szívedet.Az a gyász,amikor az ember arról ábrándozik őrületében,hogy bárcsak nem volna igaz és betoppanna az ajtón teljes valóságában.Majd amikor este hallod,hogy zörög a kulcs a zárban,akkor éld át a csodát.Hogy amiről ábrándoztál bekövetkezni látszik,pedig eddig csak őrületedben kívántad az elképzelhetetlent.És adj köszönetet mindennek,hogy hazajött és "csak" rémálom volt,amit átéltél.Már ha ezt át tudod élni.Mert akkor ez nagyon hatásos és ösztönös.Mindenkinek aki nem értékeli amije van.


Én nagyon szerencsés vagyok,mert sok év elteltével is fülig szerelmes vagyok és a végsőkig elkötelezett Életem Szerelme oldalán.Feltétel nélkül szeretem.Mindenkinek kívánom,hogy egyszer az Életben élje át ezt.

2014. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

De szánalmas. Mikor tanulják már meg az emberek, hogy a fellángolás az csak egy átmeneti, becsapós állapot, és sosem marad ugyanolyan...? 28 évesen, 2 gyerek után úgy picsogsz, mint egy 18 éves, aki éppen most szakított az első pasijával.

Egyébként igen, ez a rosszabbik eset. A fellángolás két fele tud haladni - vagy elmélyül, és a hibái ellenére is imádni, tisztelni, becsülni fogod a másikat, együtt oldjátok meg a problémákat, közösek a céljaitok, a jövőtök (ez az IGAZI szerelem, bocs, ha most többen kiábrándultok), vagy rádöbbensz, hogy neked nem is kell a feleséged/férjed, és jön a feleszmélés, hogy kihűlt a láng. Te teljesen ellentmondasz magadnak. Szereted őt, minden békés, családias, romantikáztok orrba-szájba, te neked ez mégsem elég. Nem szeretnél így érezni? Akkor válj el, és keress magadnak egy másik farkat.

Lehet kemény voltam, jöhetnek a lepontozások, nem érdekel. :D

2014. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Csak egy lépés választ el -a jó dolgodban- attól, hogy keressél egy újabb "lángolást"!!


Sajnos mostanában egyre több a hozzád hasonló nő, aki kifogott egy rendes pasast magának, szép családja van és meg van mindene.

De ez olyan uncsi!

Keresni kell egy másik pasit...

2014. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tehát szeretem, sosem veszekszünk, minden rendben van köztünk, 9 éve vagyunk együtt. Én mégis hiányolni kezdtem valamit amit az elején éreztem. Megváltoztunk mindketten külsőre de én igyekeztem a 2 gyerek után vissza szerezni régi külsőm.

Ő azt mondta minek mikor úgy is szeretem.

Pedig mikor megismertem izmos volt és szép fekete hajú.

Ellenben most kövér és kopasz.

Lelehet hurrogni nekem nagyon fontos amit látok és most pont olyan amilyennek nem szerettem volna látni.

A belsejét imádom de nincs összhangban a külsővel.

Mint irtam én is változtam de én küzdöttem higy fogyjak..

2014. jan. 1. 17:52
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Jobban szeretnéd vékonyan és kopaszon?

Fizesd be egy hajbeültetésre ;)

2014. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Imádod a "belsejét"? Tetszik a mája?
2014. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!