Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit csináltatok ma ebben a...

Ti mit csináltatok ma ebben a nagy melegben? Ha este hűvösebb csináltok valamit?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Sütöttem, hogy mire hazaérnek a szüleim a munkából legyen mit enniük :)

Azonkívül reggel voltam a boltban, és filmeztem.

Estére azt tervezem, hogy a tesómmal kimegyünk hullócsillagokat nézni. A duónkhoz szokott csatlakozni a kutyánk és néha egy süni is :)

És te?

2012. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Most csak kínlódok a leeresztett redőny mögött a számítógéppel. 5 óra után kimegyek a kertbe és locsolom a kertet, az utat és magamat.
2012. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Én itt ülök a számítógép előtt, mellettem a ventilátor és így el tudom viselni a meleget. Én ilyenkor vagy rajzolok (egy internetes oldal segítségével), vagy tv-be nézek valamit, dvd-zek, olvasok, zenét hallgatok vagy számítógépezek. Este előszokott fordulni hogy elmegyek egy kicsit sétálni vagy az udvarra megyek játszani a macskámmal. :)
2012. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Vártam/vároma hétfőt hogy fogorvoshoz menjek.
2012. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Szenvedek. :S Eleve másnapos vagyok (szülinapozni voltam), így még rosszabb, persze ez az én bajom. Nagy nehezen rávettem magam egy kis takarításra, most meg pakolnom kellene, mert holnap megyek vissza a koleszba, de nincs erőm, szóval itt pocsékolom az időt a neten.
2012. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Én este úszom egyet a gyönyörű medencénkben :)))
2012. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Én éppen megpusztulok. Negyedik emelet, középső lakás, légmozgás nulla. Ha jön is a lehülés, nálunk három nap, mire a lakásban is jobb lesz az idő.

Este jó lenne kimozdulni, de ovis gyerekem van, egyedül nem hagyhatom, este meg nem bírja sokáig az iramot, ha elfárad, nem lehet vele bírni. Na meg hétköznap azért fel kell kelni időben.

2012. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kriszti77 ***** válasza:
50%
Bennt vagyok mert van ventillátor redőny lehuzva.de holnap akváriumot kell pucolnom...
2012. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Próbálok nagytakarítani (iskolakezdés előtti hajrá), de annyira meleg van, hogy csak éppen hogy elmolyolok. Este 9 után fogok elmosogatni, mert tegnap a legnagyobb melegben folyt a hajamból a víz...Más éghajlat való nekem.
2012. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát ma semmit, tegnap voltam bulizni a haverokkal, fáradt is vagyok, és csak próbálom átvészelni.
2012. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!