Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márton Nikolett kérdése:

Szerintetek a mai világban fontos a házasság, ha közös gyermeketeket így is együtt, boldogságban nevelitek, csak épp együttélés formájában?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 17:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Ember függő. Nekem igen fontos mondjuk nem is hiszem, hogy direkt vállalnék gyereket házasság nélkül. Házasság gyerek sorrend.
2014. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is emberfüggő. Én sose vállalnék gyereket házasság előtt. Van aki igen.
2014. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kár a "mai világot" nézni. Ez két ember döntése, nem lenne szabad olyanokra alapozni, hogy mit szólnak az oviban a szülőtársak, vagy miket fog gondolni a dédi. A felek között legyen egyetértés vagy kompromisszum, és kész.
2014. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem fontos. Házas vagyok, de pl. Anyám óvónő és ő azt mondta, hogy szinte alig van házaspár szülő az oviban, csak együtt élnek és nevelik a gyereket.
2014. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
Nekem lelkileg, gesztusértelemben fontos, hogy hivatalosan kijelentettük egy szép ceremónia keretében, hogy egymással szeretnénk élni.
2014. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nem fontos és remélem nem is kell emiatt szakítanom a párommal, mert már 5 éve vagyunk együtt és szeretjük egymást. Ő sem szeretne házasodni se most se később, de ki tudja mikor lesz egy kattanása, hogy na mégis... Sosem mennék férjhez, se hivatalos élettársi kapcsolatba nem egyeznék bele. Csak neveljük szépen majd a gyereket.

23N

2014. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
50%

Két részre kell bontani a házasságot, egyrészt ez egy szimbólum, hagyomány, másrészt egy jogi dolog.


Különösen nőknek ez az esküvő egy különleges nap, van aki szerinte élete napja, készülnek rá, egy külön kategória van erre ezen az oldalon is. Szerintem ez inkább vicces. Minimum huszonéves nők, de úgy viselkednek mint egy 3 éves kislány, aki királylányos mesékben él.


Másrészt a házasság egy jogi forma is, egy szerződés. Azt tényleg fontosnak tartom, ha sokáig élnek együtt, például 5 éven túl, vagy ha gyereket terveznek. Ha valaki nem szeretne 300 fős, háromnapos lakodalmat tartani, semmi baj, akár munka után két tanúval megjelennek az anyakönyvvezető előtt és kész.

2014. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
2014. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
44%
Nalam elobb jott az eskuvo, utana a tervezett gyerekek,megis a volt ferjem ugy talalta, inkabb meg elne... a hazassaglevel nem garancialevel, a kornyezetemben is azt tapasztalom, hogy nincs jelentosege, hogy a par hazas-e vagy csak egyutt elnek.
2014. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
72%
Nálam a gyerek kizárt házasság nélkül, kivéve ha becsúszik, de azzal meg nincs mit kezdeni, ugye...
2014. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!