Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő után, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után, milyen körülmények között költöztetek össze?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy ti hány évesen, mennyi idő után, és milyen körülmények között költöztetek össze a párotokkal/férjetekkel?

(Gondolok itt olyanra, hogy mindketten dolgoztatok, vagy csak egyikőtök, hogy jöttetek ki a pénzből, albérletbe, vagy saját lakásba, stb.) Volt akiknek nem sikerült az együttélés? Milyen okai voltak?


Köszönöm a válaszokat! :)



2013. ápr. 8. 13:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb. két hónap együtt járás után költöztem a páromhoz az ő házába, 29 évesek voltunk, mindketten dolgoztunk.
2013. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
19 voltam, a párom 20. Én főiskolára jártam, ő szakközépbe, de már dolgozott mellette. A szüleinél laktunk az elején. Az anyagiakkal nem volt gond, fizettünk a szülőknek, de amikor elkezdtem dolgozni, akkor elköltöztük külön albérletbe. 3 évig éltünk a szüleivel. Már párom is belátta, hogy előbb is léphettünk volna, mert a szülei miatt sok volt a problémánk (nem egymással veszekedtünk miattuk, hanem az ő húzásaik miatt velük volt veszekedés).
2013. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
3hónap után költözött akkor még barátom (most férjem) hozzánk, mert megszűnt az albérlete. Mindketten dolgoztunk, anyummal éltünk így 3asban. Beleadtunk rezsibe, nem volt probléma.
2013. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. Én 23, férjem 29éves volt akkor. Apróbb súrlódások voltak az elején (nem anyagi, azt mindig meg tudtuk beszélni) inkább olyanok, hogy ne dobja le a ruháját, vagy pakoljon el maga után. Ilyesmi. Összecsiszolódtunk pár hónap alatt.
2013. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen fél év távkapcsolat után költöztünk össze a külföldi párommal. Több repülőzésnek, ingázásnak értelmét nem láttuk, mivel nagyon költséges volt, valamint munka és tanulás szempontjából sem a legelőnyösebb - így úgy gondoltuk megpróbáljuk együtt, mert úgy éreztük működne.

Akkoriban egy ideig még csak az ő fizetéséből éltünk, albérletben. Hamarosan találtam én is munkát szerencsére. 1-2 éven belül már a házépítésen gondolkodunk:)

2013. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi 7 évig legjobb barátok voltunk és anno barátként laktunk együtt 1,5 évet.


Miután összejöttünk, a 2. nap már csak a cuccaimért jártam haza, 2 hét múlva már nála laktam.

Én albérletben laktam, ő saját lakásban, így természetes volt, h én költözöm hozzá.

Én munkakereső voltam, ő dolgozott. Volt egy minimális megtakarításom + akkor még elég jó munkanélkülit kaptam + a régi albérletből eladtam a felesleges dolgokat, amiből 2 nem kell (pl. hűtő, mosógép, mikro stb.), ebből is volt egy kis + pénz.

3 hónap után találtam munkát.

Azóta összeházasodtunk :)

Voltak nehézségek, főleg összecsiszolódás terén, de megoldottuk :)

2013. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi fél év után költöztünk össze. Én dolgoztam már akkor is. Amíg Ő tanult addig egy fizetésből nem jöttünk volna ki, így addig maradt a szüleinél. Amikor neki is lett munkája akkor határoztuk el, hogy bele vágunk az összebútorozásba.

Akkor én 23N, Ő 27F

2013. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
6 év után ő költözött hozzánk,szüleimhez,hivatalosan nem lakott ott,de mindig ott aludt,szal mondhatni,h egütt éltünk,van saját háza,de nem volt akkor még pénzünk felújitásra,dolgoztunk mind2en,gyüjtögettünk és tavaj beköltözünk oda lagzi után.
2013. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után.

Dolgoztunk mindketten,ő 28 én 23 voltam akkor.Albiba költöztünk (én már előtte is albérleteztem,épp újat kerestem,akkor jött az ötlet,keressnk együtt)

2013. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, h én 29 éves voltam, a férjem 34, amikor összejöttünk.
2013. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!